Po tym, jak skończyła się II tura wyboróц prezydenckich, Andrzej Duda postanowił zaprosić Rafała Trzaskowskiego z jego żoną Małgorzatą do pałacu prezydenckiego. Trzaskowscy postanowiły zrobić to w terminach między 27 a 31 lipca, po układaniu swoich wszystkich ważnych spraw. O tym informuje portal PAP

Joanna Krupa pokazała niesamowity prezent dla Ashy od wujka. Dawid Woliński umie zaskoczyć

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Małgorzata Trzaskowska w rozmowie z WP zdradziła o czym takim poważnym chce porozmawiać z pierwszą damą? Okazuje się, że dla niej główne jest to, aby obywatele Polski mieli najlepsze życie. Ważny jest ich los. 

Dlaczego nie miałabym się spotkać z Agatą Dudą? Jeżeli tylko wykaże się jakąś widoczną aktywnością na rzecz kobiet, zwłaszcza na polu edukacji, to na pewno będę gotowa do rozmowy. Dla kobiet w Polsce ważne są konkrety — powiedziała Małgorzata Trzaskowska w rozmowie z portalem wp.pl. 

View this post on Instagram

#DzieńMamy #DzieńMatki

A post shared by Andrzej Duda (@andrzej.duda) on

Monika Chojdak czyli polska sobowtórka Jennifer Lopez

Ciekawe, jak odbędzie się rozmowa? Zobaczymy!

Kinga Duda w mini sukience i różowym boa śpiewa i tańczy na scenie.Kindze Dudzie zrobiła się głośno odkąd miała swoje wystąpienie na wiecu wyborczym podczas II tury wyborów prezydenckich. W wypowiedzi córka Andrzeja Dudy odniosła się do tolerancji i szacunku wobec drugiego człowieka. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com