Agata Rubik to żona znanego kompozytora Piotra Rubika. Są szczęśliwym małżeństwem od wielu lat, pomimo sporej różnicy wieku, jaka między nimi jest.

Agata Rubik przed poznaniem Piotra była modelką i wróżono jej wielką karierę. Jednak ona postanowiła się poświęcić rodzinie i dzić jej aktywność zawodowa jest mocno ograniczona.

Małgorzata Socha zdradza swój przepis na udane małżeństwo

W dzisiejszych czasach znane osobowości nie muszą jednak wcale wychodzić z domu, by zarabiać. Agata ma bowiem licznych fanów na Instagramie, co z pewnością pozwala jej uzyskać od czasu do czasu dodatkowy dochód. Dodatkowo, blond włosa piękność jest często zapraszana do telewizji śniadaniowych oraz na różnego rodzaju eventy, co również zdarza się być odpowiednio wynagradzane.

Popularne wiadomości teraz

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Obserwujący Agaty niejednokrotnie zachwycają się niebanalną urodą Agaty, kobieta pokazała więc komu zawdzięcza swój urok.  Z okazji niedzielnego spotkania rodzinnego Agata Rubik postanowiła opublikować fotkę ,na której pokazała siebie wspólnie z mamą.

Mam piękną mamę, to się nią pochwalę! Przed nami spokojna, rodzinna niedziela. Tego samego Wam życzymy! - napisała Agata Rubik pod zdjęciem

Karol Strasburger wyznaje, dlaczego zabrakło go przy porodzie dziecka: „To nie jest atrakcyjny widok”

Trudno się nie zgodzić, bo faktycznie 57-letnia rodzicielka Agaty wygląda promiennie, co podzielają także fani jej córki, dodając same pozytywne komentarze: "Obie piękne!", "Wyglądacie jak siostry!", "Już wiem po kim jesteś taka ładna".

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com