Agata Rubik to żona znanego kompozytora Piotra Rubika. Są szczęśliwym małżeństwem od wielu lat, pomimo sporej różnicy wieku, jaka między nimi jest.

Agata Rubik przed poznaniem Piotra była modelką i wróżono jej wielką karierę. Jednak ona postanowiła się poświęcić rodzinie i dzić jej aktywność zawodowa jest mocno ograniczona.

Małgorzata Socha zdradza swój przepis na udane małżeństwo

W dzisiejszych czasach znane osobowości nie muszą jednak wcale wychodzić z domu, by zarabiać. Agata ma bowiem licznych fanów na Instagramie, co z pewnością pozwala jej uzyskać od czasu do czasu dodatkowy dochód. Dodatkowo, blond włosa piękność jest często zapraszana do telewizji śniadaniowych oraz na różnego rodzaju eventy, co również zdarza się być odpowiednio wynagradzane.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Obserwujący Agaty niejednokrotnie zachwycają się niebanalną urodą Agaty, kobieta pokazała więc komu zawdzięcza swój urok.  Z okazji niedzielnego spotkania rodzinnego Agata Rubik postanowiła opublikować fotkę ,na której pokazała siebie wspólnie z mamą.

Mam piękną mamę, to się nią pochwalę! Przed nami spokojna, rodzinna niedziela. Tego samego Wam życzymy! - napisała Agata Rubik pod zdjęciem

Karol Strasburger wyznaje, dlaczego zabrakło go przy porodzie dziecka: „To nie jest atrakcyjny widok”

Trudno się nie zgodzić, bo faktycznie 57-letnia rodzicielka Agaty wygląda promiennie, co podzielają także fani jej córki, dodając same pozytywne komentarze: "Obie piękne!", "Wyglądacie jak siostry!", "Już wiem po kim jesteś taka ładna".

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com