Po raz pierwszy w finale wystąpiły w nim nie trzy, a cztery osoby: Magdalena Cichocka, Anna Łempicka, Marlena Waś oraz Grzegorz Zawierucha. 

Najlepszy okazał się Grzegorz Zawierucha. Wygrał program i otrzymał tytuł najlepszego kucharza, 100 tys. złotych oraz wydanie własnej książki kucharskiej. Kim jest zwycięzca 8. edycji „MasterChefa”? 36-letni Grzegorz Zawierucha ma żonę i 8-letniego syna. Gotowanie nie jest jednak jedną jego pasją. W wolnych chwilach żegluje z rodziną, jego marzeniem jest posiadanie własnego jachtu.

Dlaczego Polki się rozwodzą?

Masz psa? Będziesz żyć dłużej !

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Grzegorz Zawierucha jest starszym bratem Rafała Zawieruchy - aktora, który  wcielił się w rolę Romana Polańskiego w filmie „Pewnego razu w Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino.

Mają oni jeszcze dwie biologiczne siostry, ale ich rodzice, Anna i Edward Zawierucha, wychowali znacznie więcej dzieci. Przez 19 lat prowadzili rodzinny dom dziecka i w sumie wychowali 24 dzieci. Jak widać telentów w rodzinie nie brakuje. Więcej ciekawych informacji znajdziesz na https://kolezanka.net/