Jakub Kucner - polski fotomodel, Mister Polski 2017, dwa lata spotykał się ze swoją partnerką, kandydatką na miss Karoliną Zagozdon. Teraz zdradził w wywiadzie w Jastrzab, że miłość między nimi znikła.

Monika Kozakiewicz ma nową fryzurę! W takiej sylwetce jeszcze jej nikt nie widział!

Jakub Kucner z Karoliną Zagozdon

"Rozstaliśmy się z Karoliną. Zrobiliśmy sobie przerwę, ale jakby działamy razem z Fundacją, mamy wspólny projekt fundacyjny. Jesteśmy w przyjaźnie cały czas. Mamy taką przerwę rozstania i zobaczymy, jak się to zakończy. Czas pokaże" - przyznał się Jakub.


Rozstanie nigdy nie jest łatwe, dlatego Jakub dodał jeszcze kilka słów na ten temat:

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko


Jakub Kucner rozstał się ze swoją partnerką?

"Czasami niektóre pary gdzieś tam robią sobie przerwy albo rozstają się w gniewie i nienawiści. U nas jest tak, że jesteśmy jakby w przyjaźni. I to jest fajne. Myślę, że to jest nasze takie dojrzale podejście do tego"

Polski fotomodel Jakub Kucner

Jakub Kucner z Karoliną Zagozdon planowali ślub. Była już przygotowana data i załatwiono kilka rzeczy organizacyjnych. Natomiast, Kucher mówi o tym, że one zdecydowali się posunąć trochę tych rzeczy i sprawdzić, czy naprawdę chcą być razem do końca życia. Teraz model nie jest gotowy na nowy związek i chce poświęcić czas dla samego siebie. A jak będzie dalej, życie pokaże!

Córka Anny Przybylskiej zachwyca swoimi zdjęciami

Wcześniej pisaliśmy o tym, czy Miss Poslki 2019 ma chłopaka? 8 grudnia w ramach Festiwalu Piękna, który był organizowany w Katowicach, Miss Polski 2019 stała Magdalena Kasiborska. Dziewczyna pochodzi z Zabrzu i ma 19 lat. Studiuję kosmetologię, interesuje się tańcem towarzyskim, śpiewem i gra na fortopeano. W przyszłości marzy o zawodzie, związanym z medycyną. W wolnym czasie gra w tennisa. O swoim uczestnictwie Magda z jastrzabpost podzieliła się, jak się czuła, kiedy usychała, że została zwyciężanią. Szczegóły czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com