Jakub Kucner - polski fotomodel, Mister Polski 2017, dwa lata spotykał się ze swoją partnerką, kandydatką na miss Karoliną Zagozdon. Teraz zdradził w wywiadzie w Jastrzab, że miłość między nimi znikła.

Monika Kozakiewicz ma nową fryzurę! W takiej sylwetce jeszcze jej nikt nie widział!

Jakub Kucner z Karoliną Zagozdon

"Rozstaliśmy się z Karoliną. Zrobiliśmy sobie przerwę, ale jakby działamy razem z Fundacją, mamy wspólny projekt fundacyjny. Jesteśmy w przyjaźnie cały czas. Mamy taką przerwę rozstania i zobaczymy, jak się to zakończy. Czas pokaże" - przyznał się Jakub.


Rozstanie nigdy nie jest łatwe, dlatego Jakub dodał jeszcze kilka słów na ten temat:

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"


Jakub Kucner rozstał się ze swoją partnerką?

"Czasami niektóre pary gdzieś tam robią sobie przerwy albo rozstają się w gniewie i nienawiści. U nas jest tak, że jesteśmy jakby w przyjaźni. I to jest fajne. Myślę, że to jest nasze takie dojrzale podejście do tego"

Polski fotomodel Jakub Kucner

Jakub Kucner z Karoliną Zagozdon planowali ślub. Była już przygotowana data i załatwiono kilka rzeczy organizacyjnych. Natomiast, Kucher mówi o tym, że one zdecydowali się posunąć trochę tych rzeczy i sprawdzić, czy naprawdę chcą być razem do końca życia. Teraz model nie jest gotowy na nowy związek i chce poświęcić czas dla samego siebie. A jak będzie dalej, życie pokaże!

Córka Anny Przybylskiej zachwyca swoimi zdjęciami

Wcześniej pisaliśmy o tym, czy Miss Poslki 2019 ma chłopaka? 8 grudnia w ramach Festiwalu Piękna, który był organizowany w Katowicach, Miss Polski 2019 stała Magdalena Kasiborska. Dziewczyna pochodzi z Zabrzu i ma 19 lat. Studiuję kosmetologię, interesuje się tańcem towarzyskim, śpiewem i gra na fortopeano. W przyszłości marzy o zawodzie, związanym z medycyną. W wolnym czasie gra w tennisa. O swoim uczestnictwie Magda z jastrzabpost podzieliła się, jak się czuła, kiedy usychała, że została zwyciężanią. Szczegóły czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com