Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej znanych osób w polskim show-biznesie. Odkąd wystąpiła w pierwszym odcinku programu "Królowe Życia" stała się bardzo popularna. Poza tym swoją osobowością i charyzmą zyskała niemałą sympatię telewidzów. W swoich mediach społecznościowych jest bardzo aktywna i coraz bardziej zaskakuje swoją publiczność.

Czy Edyta Górniak gwiazdorzy? Koleżanka z branży szczerze wypowiedziała się na temat piosenkarki

Od niedawna gwiazda opublikowała zdjęcie na Instagramie, które przeraziło większość ludzi. Między innymi Kaźmierska pozuje ze swoją przyjaciółką. Ma na sobie jak zawsze mocny makijaż i uczesaną fruzyrę. Natomiast poszczególną uwagę zwrócono na jej oczy. Dagmara założyła soczewki, które zamieniły je w gadzie. Tak celebrytka pokazała, jak przygotowuje się do święta Halloween. 

JEDYNYMI PIĘKNYMI OCZAMI SĄ TE , KTÓRE PATRZĄ NA CIEBIE Z CZUŁOŚCIĄ – Coco Chanel Dobrej nocy Kochani ode mnie i mojej Moni @monikawolczanska -napisała Dagmara Kaźmierska na Instagramie. 

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Ogromne zmiany w rodzinie Lewandowskich. Anna i Robert podejmują kluczową decyzję dotyczącą dzieci

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Wściekła Jolanta Kwaśniewska komentuje decyzję Trybunału: "Nie liczę na to, że to "nie" powie Agata Duda"

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, któe byli zachywceni wyglądem gwiazdy:

Ślicznie❤️❤️❤️❤️kocham❤️

Wężu ty kochany

Ślicznie. Pozdrawiam ❤️

Najpiękniejsze ! 

Dominika Tajner ma koronawirusa. Niestety, ale pandemia koronawirusa nadal trwa. Już kilkanaście polskich celebrytów zakażyło się nowym wirusem. W tej liczbie znajdują się Radek Majdan, Dorota Szelągowska, Maja Ostaszewska, Rafał Maserak. Do tego groną dołączyła się tak samo i była żona Michała Wiśniwskiego. Dominika Tajner zakażyła się koronawirusem. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com