Jacek Rozenek z 2003 do 2013 był mężem znanej polskiej celebrytki Małgorzaty Rozenek-Majdan. W związku urodziło się dwójka chłopców: Stanisław i Tadeusz. Obecnie Małgosia jest żoną Radosława Majdana. W czerwcu 2020 roku urodził się im synek Henryk. Sam Jacek tak obok siebie ma inną partnerkę, tożsamość której nie wiadoma.

Patrycja Markowska pokazała syna! Jest bardzo dumna z nastolatka

Całkiem niedawna Jacek Rozenek dostał udar mózgu. Sytuacja naprawdę okazała się bardzo poważną. Rodzina aktora nawet przyjechała do szpitala się z nim pożegnać. 

Byłem przekonany, że zasnąłem, ale to był raczej jakiś dziwny trans – zdradził Jacek w rozmowie z portalem Poradnik Zdrowie.

Po rehabilitacji aktorowi pozwolono wrócić się do pracy, ale u tu na niego czekała nie zbyt przyjemna sytuacja.   

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Niestety, okazuje się, że codzienność aktora jest bardzo smutna. Były mąż Małgorzaty Rozenek nie ma pieniędzy – m.in. dlatego, że produkcja Barw szczęścia nie kręci już z nim tylu odcinków, co dotychczas – informuje Pudelek.pl.

Edyta Górniak o zmianach w kosmosie

Jak informuje portal obecnie finasowo go wspiera była żona Małgorzata Rozenek-Majdan.

Kto by pomyślał, że tak się życie potoczy. Teraz to Gośka wspiera Jacka finansowo w tym trudnym dla niego momencie. Pomaga mu, bo wciąż wiele ich łączy – przede wszystkim Staś i Tadeusz (dzieci z pierwszego małżeństwa Małgorzaty Rozenek-Majdan – red.). Nie upomina się o alimenty, rozumie sytuację byłego męża. Stanęła na wysokości zadania i mu pomaga – powiedział w rozmowie z portalem informator.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com