Dagmara odkąd wystąpiła w pierwszym odcinku programu "Królowe Życia" stała się bardzo popularna. Poza tym swoją osobowością i charyzmą zyskała niemałą sympatię telewidzów. Kobieta ma dorosłego syna Conana. Na Instagramie bardzo często dzieli się miłymi zdjęciami swojego dorosłego dziecka. 

Daniel Martyniuk tęskni za Eweliną? W sieci opublikował zdjęcie z byłą żoną

Teraz gwiazda zaprezentowała swoje zdjęcie z młodości. Na foto młoda i opalona Dagmara pozuje z odpoczynku w Turcji. 
TO BYŁY PIĘKNE DNI 💖PO PROSTU PIĘKNE DNI 💖Stambuł 95’💖Tyle lat...Jak widać na załączonym obrazku 😜KOBIETY LUBIĄ BRĄZ , A SŁOŃCE O TYM WIE 🤣🌞🌞🌞🌞KOBIETY LUBIĄ BRĄZ SOLARA GRZEJE SIĘ 🤣🤣🤣🙈Uwielbiam to miasto , słońce i solarium 😜😜😜🤷‍♀️🇹🇷🇹🇷🇹🇷 @zycie_po_turecku 🚿❤️🇹🇷❤️Boże 😇Gdzie te dni , że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu 😢💖A teraz dzień musi od szpachli zaczynać 😜😜😜🤷‍♀️🤦‍♀️Buziaki dla wszystkich Pań -napisała Dagmara Kaźmierska.
Fani oczywiście zostawiły mnóstwo swoich komentarzy:
 
Najpiękniejsza 
 
Mniej szpachli będzie ładniej, piekna kobieta jestes
 
Pani Dagmara zmieniła się Pani na plus , ale oczy cały czas te same
 
Ależ piękna  
 
Martyna Wojciechowska zaprezentowała się z nową fryzurą. Od kilkanaście lat Martyna jest wierna swojej fryzurze. Ma długi blond włosy. Natomiast ostatnio postanowiła trochę zaszaleć! W swoich social mediach gwiazda zaprezentowała się z grzywką zaczesaną na bok. W koszulce z wilkami gwiazda pokazała się w nowym wydaniu.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com