Zenek Martynik jest ulubionym przez większość polaków piosenkarzem disco polo. Od niedawna gwiazda obchodził swoje 30-lecie na scenie muzycznej. Z tej okazji był organizowany koncert 11 grudnia 2019 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej, a już drugiego dnia święta Bożego Narodzenia mogli to obejrzyć w telewizyjnej Dwójce. Prowadzącymi show byli Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski.

Pierwsza świąteczna msza królewskich dzieci

Pod czas występu Zenku towarzyszyło wiele gwiazd i jego najbliższe ludzi. Wśród nich okazała się matka artysty, pani Teresa, która w swoim wieku wyglądała cudownie. Z mamą zaśpiewał czujną piosenkę "Rodzinny Dom", która wywołała u wielu widzów łzy na oczach. Wtedy powiedział, że jest przepełniony wschodnią melodyjnością. Przyznał się, że może śpiewać na kilka językach, między innymi rosyjskim, ukraińskim, białoruskim i romskim.

Piosenkarz disco polo Zenek Martyniuk

Tak samo na swojej imprezie opowiadał o swoim dzieciństwie, gdzie właśnie jego mama chowała gitarę od swojego własnego syna. Wszystko z tego powodu, że nie przynosił ze szkoły dobre oceny. Zarzuty matki nie przeszkodziły zbudować Zenku Martyniuku świetną muzyczną karierę. Jego najbardziej znane utwory muzyczne to są: Przez twe oczy zielone, królowa nocy, oczarowałaś mnie, pragnienie miłości, Gwiazda i wieli innych.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Zenek Martyniuk

Izabela Janachowska w Dubaju. Jej luksusowy odpoczynek kosztował sporą sumę

Tak samo czytaj o tym, jak Ewa farna pochwaliła się rodziną. Ewa Farna na swoim profilu w mediach społecznościowych złożyła swoim fanom życzenia świąteczne, a także poinformowała o wydaniu nowej piosenki i zaprosiła do wspólnej zabawy w noc sylwestrową. W ostatnim czasie całkiem sporo zmieniło się w życiu młodej piosenkarki. Nie tylko wyszła za mąż, ale przede wszystkim przygotowywała się do najważniejszej roli bycia mamą. Na wiosnę pojawił się na świecie syn piosenkarki, któremu para dała na imię Artur. Kontynuację znajdziesz tu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com