Katarzyna Cichopek jest polską aktorką, prezenterką telewizyjną. Swoją największą popularność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w telenoweli M jak Miłość. Tak samo brała udział w telewizyjnym programie rozrywkowym Taniec z gwiazdami. Jest reprezentantką Polski w 1. Konkursie Tańca Eurowizji. Prywatnie jest związana z tancerzem Marcinem Hakielą. Z nim poznała z się w programie Taniec z gwiazdami, w 2005 roku. Wychowują syna Adama i córkę Helenę. 

Trudny czas dla Moniki Olejnik. Dziennikarka pożegnała mamę

Katarzyna Cichopek odsłoniła dekolt

Ostatnio prowadząca "Pytanie na śniadanie" opublikowała odważne zdjęcie w swoich social mediach. Zaprezentowała się w odważnej stylizacji. Na niej widzimy dopasowaną spódnicę, skórzaną kurtkę, która odsłoniła jej dekolt. 
 
Fani są w szoku od takiego wyglądu Cichopek:
 
Wow jaka petarda 💗
Cudowna 😍😍😍
Wow😍 Pani Kasiu wygląda Pani jak milion dolarów👏👏👏😍😉
Wow jest ogień 🔥😍
 
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Włodarczyk z ciążowym brzuszkiem tańczy przed telewizorem. Aktorka Agnieszka Włodarczyk w swoim wieku 40 lat wygląda bardzo młodo i zadbanie. Obecnie obok siebie ma nowego partnera, im jest sportowiec Robert Karaś. Jakiś czas temu para poinformowała o tym, że wkrótce zostaną rodzicami. Na Instagramie aktorka podzieliła się wspólnym zdjęciem z ukochanym, gdzie zademonstrowała ciążowe krągłości.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com