Katarzyna Cichopek jest polską aktorką, prezenterką telewizyjną. Swoją największą popularność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w telenoweli M jak Miłość. Tak samo brała udział w telewizyjnym programie rozrywkowym Taniec z gwiazdami. Jest reprezentantką Polski w 1. Konkursie Tańca Eurowizji. Prywatnie jest związana z tancerzem Marcinem Hakielą. Z nim poznała z się w programie Taniec z gwiazdami, w 2005 roku. Wychowują syna Adama i córkę Helenę. 

Trudny czas dla Moniki Olejnik. Dziennikarka pożegnała mamę

Katarzyna Cichopek odsłoniła dekolt

Ostatnio prowadząca "Pytanie na śniadanie" opublikowała odważne zdjęcie w swoich social mediach. Zaprezentowała się w odważnej stylizacji. Na niej widzimy dopasowaną spódnicę, skórzaną kurtkę, która odsłoniła jej dekolt. 
 
Fani są w szoku od takiego wyglądu Cichopek:
 
Wow jaka petarda 💗
Cudowna 😍😍😍
Wow😍 Pani Kasiu wygląda Pani jak milion dolarów👏👏👏😍😉
Wow jest ogień 🔥😍
 
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Agnieszka Włodarczyk z ciążowym brzuszkiem tańczy przed telewizorem. Aktorka Agnieszka Włodarczyk w swoim wieku 40 lat wygląda bardzo młodo i zadbanie. Obecnie obok siebie ma nowego partnera, im jest sportowiec Robert Karaś. Jakiś czas temu para poinformowała o tym, że wkrótce zostaną rodzicami. Na Instagramie aktorka podzieliła się wspólnym zdjęciem z ukochanym, gdzie zademonstrowała ciążowe krągłości.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com