Małgorzata Rozenek -Majdan z okazji Walentynek opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych, gdzie pozuje w prezentem od kochanego męża, Radka Majdana. Perfekcyjna dostała bukiet jej ulubionych kwiatów, balony w kształcie serca i maleńkie, różowe pudełeczko ozdobione czerwoną wstążką. Fani z wielką dociekliwością chcieli się dowiedzieć, co takiego jest w tym pięknym różowym pudełeczku? 

Zakochany Jarosław Bieniuk pochwalił się romantycznym zdjęciem z Zuzanną Pactwą. Para pozuje na tle pięknych gór

Na szczeście całkiem niedawna Małgosia powiedziała, co dostała w waletynkowym pudełeczku. W rozmowie z reporterką portalu JastrzabPost zdradziła wszystkie szczegóły:

Była tam bielizna. W walentynkach chodzi o to, aby niekoniecznie być oryginalnym w swoich wyborach, ale żeby trafić. Radosław to jest mistrz robienia prezentów. Może dlatego, że jest niezwykle uważnym słuchaczem. I w ciągu całego roku słucha pewnych rzeczy. Jak zawsze z tym trafia -powiedziała Małgosia. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

W tym roku plan na świętowania Walentynek trochę się zmienił z pewnego powodu:

Trochę zrujnowałam mu niespodziankę walentynkową, bo dzisiaj zaszalał, wynajął dla nas piękne miejsce. Ale jutro Staś, mój najstarszy syn ma bardzo ważny egzamin próbny. Chcieliśmy żeby był w domu, była konferencja ramówka TVNu- i ze względu na Stasia nie chcieliśmy tego zaburzać. My obchodzenie naszych walentynek przenieśliśmy na wieczór z czwartku na piątek. Więc ta druga część prezentu jeszcze się wydarzy.

Meghan Markle jest w drugiej ciąży!

Jak się okazuje, celebrytka całkiem nie robie prezenty dla swoich kochanych osób w tym dniu.

Walentynki to jest taki czas, kiedy ja nigdy nie daje prezentów. Nie wiem dlaczego. Zawsze Radosław mi daje, ja nigdy mu nie daję. Nawet jak moja asystentka zadzwoniła do Radosława i zapytała, co dostał od żony, wiedząc jaka będzie odpowiedź, i Radosław jak co roku mówi – uśmiech, piękny uśmiech.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com