Uwielbiali chodzić razem na spacery i jeździć na łyżwach. Czas mijał i każdego dnia stawali się sobie coraz bliżsi. Wybuchła między nimi miłość.

Wkrótce jednak Adam musiał iść do wojska. Obiecał, że kiedy wróci, pobiorą się. Lisa została w swojej wiosce i czekała na ukochanego. Te dwa lata były bolesne. Liza nie mogła znaleźć dla siebie miejsca.

Młody mężczyzna z bardzo zamożnej rodziny zakochał się w Lizie. Rodzice tego chłopaka przyszli, aby ją poderwać, ale Liza była nieugięta. A potem zaczął ją ścigać.

Chłopak nie pozwalał jej odpocząć. Chodził za nią wszędzie. Do ślubu Adama i Lisy pozostały trzy miesiące. Nie mogła się doczekać tego dnia.

Pewnego wieczoru Lisa jak zwykle wracała z pracy do domu. Chłopak złapał Lisę i znęcał się nad nią. Bogaci rodzice chłopca oczywiście zatuszowali sprawę.

Popularne wiadomości teraz

"Dzięki mojej matce mam teraz trzecią żonę. Nie wpuszczam jej do domu. Mam już dość tej kontroli"

"Moja córka powiedziała mi o swojej trzeciej ciąży i wprowadziła się do mojego mieszkania. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

Ważną rolę odegrały koneksje i pieniądze. Niestety Lisa nie wytrzymała i popełniła samobójstwo. Adam wrócił do domu w dniu pogrzebu Lisy. To było nie do zniesienia.

Wszyscy przyszli pożegnać Lisę, oprócz tego drania... Jak się później okazało, rodzice załatwili mu dobrą pracę w mieście. Minęło kilka miesięcy.

Adam żył we mgle. Pewnego dnia do jego drzwi zapukał nieznajomy. Miał wielkie niebieskie kręgi pod oczami, szarą cerę, zapadnięte policzki i ledwo stał na nogach.

Adam początkowo nie rozpoznał mężczyzny. Bardzo się zmienił. Nie przywitawszy się nawet, zaczął mówić. Przez około trzydzieści minut mówił bez przerwy, a Adam stał nieruchomo i słuchał. Nie spodziewał się tego...

Ten facet przyznał się do wszystkiego. Przez łzy powiedział, że próbował ją zatrzymać tymi działaniami. Myślał, że ponieważ nie miał innego wyjścia, ona mu to powie. Powiedział jej o swoim strachu, że zostanie zemszczony i dlatego uciekł z rodzinnej wioski.

Ale wciąż nie mógł uciec przed zemstą... Lisa zaczęła go odwiedzać. Na początku były to tylko koszmary.

Przychodziła do niego w snach, a potem podążała za nim wszędzie, tak jak kiedyś. Widział ją na każdym kroku.

Mogła nagle pojawić się w dowolnym miejscu i czasie. To uczyniło jego życie piekłem. Jego zachowanie dezorientowało i przerażało wszystkich.

To był żałosny widok. Lisa wykończyła go tak bardzo, że sam już myślał o samobójstwie. Cały czas zmuszała go, by poszedł do Adama i wszystko mu opowiedział. Powiedzieć mu i poprosić o wybaczenie.

Adam zamknął drzwi bez słowa. Adam nie mógł wybaczyć temu chłopakowi. Następnego ranka znaleziono go bez życia z butelką w ręku.

Pisaliśmy również o: Maryla Rodowicz w sklepowej aferze. Bagietka i rachunek na 1254 złote. Jakieś czary

Może zainteresuje: Podczas rodzinnej uroczystości moja siostra postanowiła poruszyć kwestię dziedziczenia, ale nie wzięła pod uwagę jednej bardzo ważnej rzeczy

Przypominamy o: Strata dla polskiej sceny muzycznej. Ralph Kaminski w żałobie po zgonie bliskiej mu kobiety