Przed urlopem macierzyńskim chodziła do pracy i dobrze zarabiała. Potem skończyła urlop macierzyński, próbowała znaleźć pracę i wszystko było trudne. Jej dzieci chorowały lub coś innego, jej szefowie nie byli zadowoleni z jej pracy, a jej mąż denerwował się, że nigdy nie ma jej w domu.

Wtedy powiedział jej, żeby odeszła. Tak więc od piętnastu lat jest w domu: gotuje, sprząta, podaje wszystkim talerze, a potem wszystko zmywa. Jest jedyną osobą, która wykonuje wszystkie prace domowe.

Niedawno odwiedziliśmy naszych starych przyjaciół. To spotkanie zakończyło się tym, że nie rozmawialiśmy przez tydzień. Powiedział mi, że jestem złą żoną, bo wszyscy jego znajomi mają żony, które dokładają się do rodzinnego budżetu, a ja nie. Jeden z nich ma żonę, która pracuje jako księgowa, inny otworzył sklep.

Wszyscy odnoszą sukcesy, a ja jestem jedyną gospodynią domową. Ale to on jest temu winien: kiedy mój biznes zaczął się rozwijać, chciał mieć dzieci. Poświęciłam więc swoją karierę. Potem chciał, żebym została w domu, robiła wszystko sama i nie zanudzała go obowiązkami domowymi. Jakbym miała łatwo przez te wszystkie lata! Wracał do domu tylko wieczorem, oglądał telewizję i kładł się spać.

Jego dzień pracy trwał od 9.00 do 19.00, a mój 24/7. Marzyłam o pracy, żeby uciec z domu, a on robił mi skandale. Teraz, gdy dzieci są starsze, chce, żebym poszła do pracy! Ale kto mnie zatrudni? Minęło tyle czasu, że nie wiem, jak cokolwiek zrobić, wszystko zapomniałam.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Mąż Lary dobrze zarabiał, przez lata kupili własny dom, samochód, oszczędzali na dobrą edukację, kupili mieszkanie w nowym budynku dla najstarszego absolwenta. Ale teraz nadszedł kryzys i jej mąż panikuje.

A najważniejsze jest to, że Lara przez cały ten czas sama zajmowała się domem. Nie mogą nawet wyjąć gotowego jedzenia z lodówki, wszystko trzeba podgrzać i podać. Kiedy idzie do domu swojej matki, musi przygotować dla wszystkich górę pojemników w lodówce, ponieważ w przeciwnym razie nigdy nie zobaczą, co jest w środku.

Mąż Lary nigdy nie wiedział, gdzie w domu znajdują się jego własne skarpetki i koszule. Dawno też zapomniał, że musi od czasu do czasu wypastować buty, umyć hydraulikę, wyprać ubrania i po prostu wytrzeć podłogi w mieszkaniu, bo przez te wszystkie lata jakoś samo się to robiło.

Nie ma gdzie pójść do pracy, a tak wiele osób zostało zwolnionych podczas kryzysu, a on chce, żeby dostała pracę bez umiejętności. A z domu zrobią koszmar. Kto będzie robił wszystko?

Lara jest bardzo zła na swojego męża, ponieważ teraz wyrzuca ją, która wychowała dzieci i poświęciła najlepsze lata swojego życia dla komfortu swojej rodziny, i mówi jej, żeby poszła do pracy, żeby stała się kimś, ponieważ nie jest już modne pozostawanie w domu.