W dniu wyjazdu mąż powiedział, że w samochodzie będzie z nimi podróżować inna kobieta z 1,2 rocznym dzieckiem. Wyjaśnił, że jest to żona jego przyjaciela, a ponieważ on się spóźnił, pojedzie z nimi.

Katarzyna nic nie powiedziała, zrozumiała, że przyjaźń jest święta! Katarzyna pomogła matce przy noworodku i nie odmówiła zostania z nią, gdy mąż zabrał Annę do miasta po jedzenie dla dziecka. Ponieważ mąż Anny nigdy nie przyjeżdżał nad morze, razem wracali do miasta.

Ale po powrocie do domu okazało się, że Anna nie ma męża i jest kochanką Krzysztofa! A dziecko, które wychowywała, było nieślubne. Ponieważ Anna również chciała spędzić lato nad morzem, Krzysztof wymyślił tę prostą kombinację.

Gdy Katarzyna zajmowała się cudzym dzieckiem, jej mąż i jego kochanka wynajmowali pokój w hotelu. Co gorsza, wszyscy jego znajomi wiedzieli o romansie Krzysztofa z Anną, ale nic nie powiedzieli o tym Katarzynie.

Katarzyna nie mogła sobie wybaczyć takiego traktowania, więc zdecydowała się na rozwód. Aby przestać myśleć o tej sytuacji, przeprowadziła się z synami do innego miasta.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Niedawno zadzwoniła do mnie i powiedziała, że poznała bardzo miłego mężczyznę, a dzieci są nim zachwycone. Myślę, że wkrótce się pobiorą. Krzysztof mieszka sam, Anna go zostawiła. Wszystko wraca jak bumerang, jak to mówią!