Mała dziewczynka, ale z takim wielkim sercem zdecydowała się oddać wszystkie swoje zabawki chorym dzieciom w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Bohaterka ma na imię Diana i pochodzi sama ze Słupsku. Poza tym, że zrobiła to sama, jeszcze zaangażowała wszystkich swoich przyjaciele do udziału w swojej wspaniałej akcji. 

Jan Komasa pokazał swoją żonę. To prawdziwa gwiazda

"Jestem bardzo szczęśliwa, że udało nam się zebrać tyle zabawek. Cieszę się, ze moi koledzy i koleżanki z przedszkola przyłączyły się do naszej zbiórki! Dzieci ze szpitala bardziej potrzebowały tych zabawek od nas - powiedziała Diana. 

7-letnia dziewczynka oddała wszystkie swoje zabawki chorym dzieciom

Matki chorych dzieci cieszą się s tego powodu nie mniej, niż ich same dzieci. Natalia Jereczek, matka 2-letniej Leny wypowiedziała się na ten temat:

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

"Te zabawki są naprawdę piękne. Dobrze, że jest wśród nich tak wiele ciekawych gier i puzzli, dzięki temu maluchy będą mogły w szpitalu świetnie się bawić, ale też rozwijać"

7-letnia Diana rozdała swoje zabawki chorym dzieciom

Kocham książeczki i lubię jak mama mi czyta - mówi mała Natasza Małgorzewicz, która ma 6 lat.

Nie powiedzieć żadnego komentarzu na ten temat nie mogła ordynator oddziału pediatrii Patrycja Hart-Smętek:

"Zabawki jakie dostajemy od darczyńców mają ogromny wpływ na samopoczucie dzieci. Dzięki nim maluchy na chwilę mogą oderwać się od smutnej szpitalnej rzeczywistości i zająć się tym, czym powinny, czyli dobrą zabawą. Teraz naszym podopiecznym nuda nie grozi!"

Wyruszyli w podróż dookoła świata. Wrócili dopiero po 4 latach

Mała dziewczynka Diana, jest cudownym przykładem dla pozostałych dzieci i nawet dorosłych. Polacy są bardzo dumni z tego, że w takim kraju jako Polska są takie mile i hojne dzieci!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com