We współczesnym świecie na tyle już przyzwyczaili się do różnego typu horoskopów, z już nie wyobrażamy sobie życia bez tego. Pod czas, gdy musimy dokonać jakieś ważnej decyzji czy coś kupić, zwracamy się do naszych gwiazd o pomoc. To samo dotyczy i w wyborze naszym braci mniejszych, oczywiście chcemy, aby przyszłe zwierzątko idealnie pasowało do nas samych. Jak wybrać psa, który bym idealnie pasował dla ciebie, podpowie ci w tym twój znak zodiaku.

Edyta Górniak znajduje się w wielkim niebiezpieczeństwie

Baran - Owczarek

Odpowiedzialny i bezpośredni owczarek nie tylko jest zwykłym zwierzakiem, a i wiernym partnerem i przedmiotem dumy. Pies Barana musi być mądry, bystry, musi być w stanie zrobić wszystko, czego potzrzebuje sam baran.

Byk - Buldog

Byk wyróżnia się spokojem, hojnością i życzliwością. Ludzie z tym znakiem mogą z łatwością poradzić sobie bez psa, ale jeśli naprawdę musisz wybrać, będą to rasy, które nie wymagają zwiększonej uwagi i aktywności. Wskazane jest nawet, aby pies bawił się, a Byk obserwowałby ich z boku.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek - Majdan zagrożona. Jedna z uczestniczka nie przebiera w środkach

Aktor Alec Baldwin postrzelił operatora i zranił reżysera na planie

Rząd planuje prezent finansowy dla emerytów w nowym roku. Co to będzie?

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Bliźniaki- Jack Russell Terrier

Wydawałoby się, po co takiemu znaku taki charyzmatyczny pies, jednak nie jest to zbyt posrte. Ekscentryczny charakter psa może łatwo i po prostu powstrzymać nie mniej zmienną naturę właściciela.


Rak - Labrador (Retriever)

Raki są władcami domowego komfortu i rodzinnego paleniska, a który pies lepiej pasowałby do obrazu domowej harmonii, gdyby nie labrador lub pies myśliwski. Uwielbia dzieci, przywiązany do dorosłych, nie kapryśny, a co najważniejsze - hipoalergiczny.


Lew- Yorkshire Terrier

Ludzie urodzeni pod znakiem Lwa potrzebują czworonożnego towarzysza, od którego pochodzi urok i pozytywność. Powinny wybierać małe rasy, takie jak Yorkshire Terrier.

Panna - West Highland White Terrier

Odważna i pragmatyczna Panna i pies muszą do siebie pasować. Pies, z którym możesz łatwo negocjować, planować wiele różnych rzeczy, zabierać ze sobą na każde wydarzenie.

Agata Duda wspomina Pawła Królikowskiego. Napisała wrzuszające słowa

Waga - Corgi

Corgi będzie doskonałym wyborem, ten urok nie pozostawi nikogo obojętnym, a właściciel otrzyma wiele entuzjastycznych komplementów skierowanych do niego, a to ponownie sprawi, że wątpienie w Wagę sprawi, że jego wybór będzie poprawny.


Skorpion - Beagle

Skorpiony, które w życiu nie szukają łatwych dróg, a wybierając zwierzaka, spróbują znaleźć kogoś, kto doda pasji życiu. Beagle jest idealnym partnerem dla Scorpionów.

Strzelec - Husky

Ludzie urodzeni pod tym znakiem cenią także inteligencję i bystry dowcip w swoich towarzyszach; Husky jest idealny dla takich ludzi.

Koziorożec - Spaniel

Koziorożce to wiarygodni ludzie, którzy mocno stoją na nogach. Charakteryzują się powściągliwością, a przede wszystkim doceniają punktualność. Osoby urodzone pod tym znakiem najlepiej nadają się dla spokojnego psa, który nie będzie szczekać i głośno hałasować.

Wodnik - Szpic Pomorski

Kreatywny Wodnik potrzebuje nie tylko psa, ale źródła inspiracji. Pies, który może zmienić taką liczbę zdjęć, z jaką prędkością zmieni się nastrój właściciela.

Ryby - Mops

Ryby to kreatywny i wrażliwy znak. Potrzebują ciekawego, bystrego i miłego przyjaciela, który uwielbia się przytulać.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com  

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana