Ta sytuacja wydarzyła się w Bydgoszczy. Matka zostawiła swojego syna, który miał jedynie 2 miesiąca. Dobrze, że nie wyrzuciła go na ulicy, a włożyła go do okna życia bydgoskiego klasztoru Klarysek. Natychmiast rozdał się alarm, gdzie pracowniki zabrali chłopczyka. Dziecko było przewiezione do szpitala, gdzie go zbadali. Teraz maluch czuje się dobrze i znajduje się biezpieczeństwie. 

Historia chłopca, który został bohaterem. Sześcioletni Rafał uratował życie swojej mamie

Poza tym, sama kobieta zostawiła jedną wazną rzecz dotyczącą samego dziecka, a właśnie kartkę z nadpisem o jego datę, imie i miejsca urodzenia. Nie trudno było znaleźć tą pani, której jej ten maluch, czym właśnie zajmowała się policja. 

matka porzuciła swojego dziecka

Matka nie jest zagrożona konsekwencjami karnymi. Dziecko, które zostawiła było zdrowe i zadbane. Teraz przez sąd dziecka ustałą do odpowiedniej rodziny, która mamy nadzieje polaże dla chłopczyka najlepsze życie. 

Popularne wiadomości teraz

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Matka zostawiła swojego dziecka

Idealny wygląd warty każdej ceny? Julia Wieniawa w biżuterii za pół miliona

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak 10 najpiękniejszych dziecięcych modeli, którymi zachwyca się cały świat. Dla każdego rodzica jego dziecko jest najpiękniejsze – i słusznie. Wygląd zewnętrzy to tylko dodatek do tego co każdy z nas sobą reprezentuje, więc nie powinien być dla nas najważniejszy. Poza tym, to normalne, że każdemu z nas podoba się coś innego. Całe szczęście!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com