Ludzie przemierzali ulice Częstochowy w ciszy, z długimi białymi flagami w rękach, które symbolizowały niewinność i solidarność. Było widać, że wszyscy obecni czuli wielką żałobę i żal za straconym życiem Kamilka.

Biały marsz był również wyrazem protestu przeciwko przemoc domową i nieludzkiemu traktowaniu dzieci. Tłumy ludzi, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, chcieli pokazać, że nie będą tolerować takiego okrucieństwa i że będą walczyć o bezpieczeństwo i ochronę najmłodszych członków społeczeństwa.

Ojciec chłopca, pan Artur, dziękował wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w sprawę swojego syna. W swojej przemowie podkreślał, że to niezwykle ważne, aby nikt nie przymykał oczu na przemoc w rodzinach i aby każde dziecko czuło się bezpieczne i chronione.

Dziękuję wszystkim ludziom, którzy zgromadzili się pod sądem, pomóżcie mi odzyskać Fabianka – powiedział "Faktowi" Artur Topól.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Biały marsz ku pamięci Kamilka stał się symbolem jedności i solidarności. Ludzie pokazali, że nie zostawią bez odpowiedzi przemocy wobec dzieci i że będą działać, aby takie tragedie nigdy więcej się nie powtórzyły.

Ślad po białym marszu pozostał na ulicach Częstochowy, a wspomnienie Kamilka będzie żyć w sercach wielu ludzi. To był niezwykle ważny moment, który przypomniał wszystkim, jak ważne jest wspieranie i ochrona najmłodszych członków społeczeństwa.

Kamilek śni mi się po nocach. Ciągle mam go przed oczami. Gdy siedział skulony i obolały na dywanie, gdy niosłem go na rękach do śmigłowca... –mówił "Faktowi".

Teraz to na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność, aby działać i chronić te niewinne istoty przed przemocą i okrucieństwem.

Pisaliśmy również o: Justyna Kowalczyk dzieli się wzruszającym zdjęciem wykonanym przez Kacpra Tekieliego. "Mgnienie oka temu"

Może zainteresuje Cię to: Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Przypominamy o: Joanna Opozda na nowej drodze miłości. Znana aktorka spotyka się ze studentem o wiele lat młodszym