Popularny turecki aktor, gwiazda filmu "Wspaniałe stulecie", Burak Ozcivit i jego żona, aktorka Fahriye Evcen, po raz drugi zostali rodzicami.

Radosną wiadomość podała turecka redakcja Turkiye gazetesi. Fahriye urodziła w jednym z prywatnych szpitali w Turcji — American Hospital.

Burak był u boku żony i wspierał ją podczas porodu.

Para podobno urodziła chłopca, któremu nadała imię Kerem. Choć tureckie media podały już informację do publicznej wiadomości ani Fahriye, ani Burak nie skomentowali jeszcze oficjalnie sprawy.

Warto zaznaczyć, że para spodziewa się drugiego dziecka, stało się to wiadome w październiku ubiegłego roku.

Popularne wiadomości teraz

Dziennikarka Monika Richardson o szansach na powrót do siebie po rozstaniu z Konradem. „Mamy opiekę naprzemienną”

Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Następnie Fakhriye przyznała, że jest w ciąży i pokazała swój zaokrąglony brzuszek.

Para wychowuje już swojego syna Karana. Para urodziła swoje pierwsze dziecko w kwietniu 2019 roku.

Pisaliśmy również o: Andrzej Lichtman znalazł godne zastępstwo dla Krzysztofa Kawczyka i już zaproponował mu współpracę: "Krzysztof jest teraz z Ciebie dumny"

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit zdradziła gdzie urodziła. Jedna z jej fanek natychmiast zareagowała: "Niestety nie każda kobieta ma tyle szczęścia"

Przypominamy o: Partner Kingi Rusin przygotował dla niej romantyczną randkę i wielką niespodziankę. "Zrobił mi chyba ze 100 zdjęć..."