Jak restauratorka, matka Lary, traktowała swojego pierwszego zięcia, Pawła?

Córka znanej polskiej restauratorki od dziecka była w centrum uwagi i wyrosła na osobę nie mniej sławną niż jej matka. Jest też właścicielką restauracji i autorką niejednej książki kucharskiej.

Życie osobiste Lary Gessler było jednak nie mniej burzliwe niż jej kariera kulinarna.
Po rozwodzie z pierwszym mężem znalazła nowego mężczyznę, wyszła za niego za mąż i udało jej się urodzić 2 dzieci. Mowa o Piotrze Szelądze.

Patrząc na 2016 rok, możemy przypomnieć sobie, jak rozpoczął się związek Lary Gessler z jej pierwszym mężem, Pawłem Rauczem. I nawet po wspaniałym orszaku ślubnym nie pozostali długo parą.

Popularne wiadomości teraz

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

W 2019 roku rozwiedli się, a młoda Lara opisała swoje małżeństwo słowami Magdy Gessler. Lara przypomniała sobie, że matka niezbyt dobrze przyjęła jej pierwszy wybór.

[quote author=""]Myślę, że

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski wspomniał o swoich zaręczynach z Polą. „Nie było mnie na ten pierścionek stać”

Przypominamy o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej