Ten utalentowany aktor zyskał popularność dzięki swoim wybitnym rolom w filmach i serialach, takich jak "Rodzinka.pl", "Plebania" czy filmach "Baby są jakieś inne", "Mój biegun", "Dzień dobry, kocham cię!".
 
Jednak mało kto wie, że Maciej Musiał ma znanych rodziców, którzy również odnieśli ogromny sukces w swoich dziedzinach.

Jego matką Anna Markiewicz-Musiał, podobnie jak jej syn, związana jest z życiem teatralnym, miała nawet własną agencję aktorską. To ona od najmłodszych lat aktywnie zajmowała się jego karierą aktorską.

Ojcem Macieja Musiała jest Andrzej Musiała zasłynął rolami w takich filmach jak "Psy", "Młode wilki 1/2", "Sępy" czy "Ekstradycja".

Mój tata. Relacja z nim jest absolutnie złota. To on zabrał mnie na mój pierwszy casting, bo też jest aktorem. Grał w "Psach". Fajnie, co? Do dziś jest moim bossem, a w relacji z nim odnajduję siebie — mówił w jednej z kampanii reklamowych Maciej Musiał.

Popularne wiadomości teraz

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Dominika Gwit ogłosiła bardzo radosną nowinę. "Już mogę zdradzić Wam tajemnicę"

Sensacyjne wiadomości o Grażynie Torbickiej i Adamie Torbickim. Co dzieje się w 42-letnim małżeństwie gwiazdy i uznanego kardiologa

Nie ma wątpliwości, że Maciej Musiał odziedziczył po swoich rodzicach talent i zapał do sztuki, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia.

Pisaliśmy również o: Cała prawda o związku Macieja Kurzajewskiego z dziećmi Kasi Cichopek. Czy nowy wybranek dogaduje się z Helenką i Adamem

Może zainteresuje Cię to: Edyta Górniak postanowiła zmienić swój wygląd. Gwiazda podzieliła się efektami w mediach społecznościowych

Przypominamy o: Joanna Krupa i Ewa Chodakowska łączą siły i mają ambitne plany. „Tego jeszcze nie było”