W sobotę, 11 lutego, brazylijska gwiazda telenoweli, 56, i mąż Jarbas Homem de Mello powitali swoje pierwsze wspólne dziecko, syna o imieniu Luca.

"Luca urodził się, rozświetlając sobotnią noc! Urodził się 11 lutego, już roszcząc sobie prawo do swojej przestrzeni. Udało nam się" - podzieliła się na Instagramie dumna mama, ogłaszając narodziny.

Podróż do nowego członka rodziny — który dołącza do starszych dzieci aktorki, córki Sophii, 19 i syna Enzo, 25, który dzieli z aktorem Edsonem Celulari.

Po jednej nieudanej rundzie zapłodnienia in vitro z Homem de Mello we wczesnych latach 50. brazylijska aktorka zdecydowała, że trzecie dziecko nie jest w planach jej rodziny.

"Odbyłam bardzo poważną rozmowę z Bogiem. Powiedziałam: 'Nie będę próbować więcej niż raz. Nie zamierzam rzucać wyzwania losowi. Spróbuję raz, a jeśli się uda, to w porządku, a jeśli nie, to zrozumiem" - podzieliła się swoją historią w wywiadzie dla brazylijskiej telewizji we wrześniu, przetłumaczonym z języka portugalskiego.

Popularne wiadomości teraz

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Życie miało inne plany, ponieważ w wieku 55 lat Raia naturalnie zaszła w ciążę ze swoim trzecim dzieckiem, trzy lata po tym, jak lekarze powiedzieli jej, że rozpoczęła się menopauza, zaskakując zarówno zespół medyczny, jak i rodzinę.

Przed zajściem w ciążę, Raia została poinformowana podczas badania lekarskiego, że wydaje się, że ponownie owuluje, ale aktorka wierzyła, że to błąd lub anomalia i nigdy nie myślała, że może to spowodować ciążę.

"Poddałam się. Pojechałam z moimi dziećmi w podróż" - wspominała tamten czas. "Ćwiczyłam, brałam udział w zajęciach, farbowałam włosy. Wszystko było w porządku."

Kiedy po miesiącach poczuła się wyłączona, a wszystkie inne jej testy wróciły zgodnie z oczekiwaniami, lekarze dali Raii test ciążowy. Nie tylko wynik był pozytywny, ale Raia szybko dowiedziała się, że jest tuż przed zakończeniem pierwszego trymestru.

Rodzina z radością ogłosiła wiadomość o swoim dziecku we wrześniu.

"Nasze marzenie o byciu rodzicami nie jest niczym nowym! I czyż nie spełniło się? Ja i @jarbashomemdemello jesteśmy w ciąży! A @clearblue był częścią tej pięknej i ekscytującej chwili, potwierdzając nam z 99,9% dokładnością, że rodzina się powiększy!", napisała.

Pisaliśmy również o: Kajra i Sławomir opowiedzieli o domowych awanturach. Para jest o krok od rozwodu. "Mieliśmy inne wizje"

Może zainteresuje Cię to: Antek Królikowski z Izą pokazali, jak spędzają weekendy. Jak widać, Iza ma dobry wpływ na Antka

Przypominamy o: Conan Kaźmierski pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Kręcone włoski, okulary. Chłopak zmienił się nie do poznania