Jednak zamiast nagrywać popowe hity, wybrał hip-hop.

Chociaż jego twórczość cieszy się uznaniem mamy, to nie podoba jej się niektóre słownictwo, które pojawia się w niektórych piosenkach.

Mimo to, Allan zdaje się być wszechstronnym artystą, który nie boi się wyzwań.

Ostatnio pochwalił się na swoim Instagramie, że ukończył kurs prawa jazdy.

Jednak to, co trzymał w dłoni na jednym ze zdjęć, mogło rozczarować jego matkę.

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Natomiast tyle, co tam jest przekleństw, to ja nie słyszałam przez całe jego życie. To było dla mnie trochę dziwne. Niby w muzyce miękko to wchodzi, ale do mnie się nigdy tak nie odezwał. Nawet jak czasami tak porządnie się sprzeczaliśmy, to on nigdy nie powiedziałby takiego słowa. Wiadomo, że jak się powie pewne słowa, to już się ich nie wycofa. Więc on nigdy nie przekroczył tej granicy. Ja kiedyś przekroczyłam, to powiedział, że „pięknie” na niego mówię. Ale jestem zaskoczona, że on tego języka użył w sposób wyrafinowany. Ja nie lubię przekleństw, ok. Mnie się to nie do końca podoba. Natomiast akceptuję to, bo rozumiem, że taki jest język hip-hopu – powiedziała Edyta o debiutanckim utworze Allana.

Na pierwszym kadrze Allan trzymał papierosa, co sugeruje, że nadal pali, co na pewno nie spodoba się przeciwniczce tytoniu.

Allan Krupa to artysta, który ma już na swoim koncie debiutancki utwór i zdobywa coraz większą popularność w Polsce.

Skończyłem jazdy hehe – pochwalił się Allan, nawiązując do tego, że jest na końcowym etapie kursu na prawo jazdy.

Chociaż jego muzyka zawiera kontrowersyjne słowa, to trudno nie zauważyć jego talentu i determinacji w osiąganiu celów.

Czy jego kariera muzyczna i nauka jazdy na pewno będą mu sprzyjać? Czas pokaże.

Pisaliśmy również o: Koniec kolejnego związku Moniki Richardson. Co zdradziła w oświadczeniu o rozstaniu z Konradem Wojterkowskim

Może zainteresuje Cię to: Izabella Scorupco w nowym związku. Kim jest jej tajemniczy partner i jak wygląda ich miłość. "Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem"

Przypominamy o: Paulina Krupińska podzieliła się rzadkim zdjęciem rodziców na Instagramie. Kogo przypomina bardziej, swoją mamę czy tatę