Poznaj historię grobu Emiliana Kamińskiego na warszawskich Powązkach, który wyróżnia się na tle innych dzięki ogromnemu zdjęciu i wzruszającym słowom od współpracowników.

Czytaj, jak fani i pracownicy Teatru Kamienica czczą pamięć aktora, który zawsze żył pełnią życia i kochał swoją pracę.

Emilian Kamiński - aktor, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci Już ponad cztery miesiące minęły od śmierci Emiliana Kamińskiego, ale jego fani nadal go pamiętają.

Przeczytaj, jak zwykli ludzie i gwiazdy wspominają zmarłego aktora, którego charakter i talenty zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.

Odkryj, dlaczego skromna mogiła na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie przyciąga tłumy ludzi, a tablica ze słowami współpracowników chwyta za serce.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Emilian Kamiński - odszedł, ale nie zostanie zapomniany Emilian Kamiński był jednym z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia.

Choć jego kariera trwała tylko 20 lat, to zagrał wiele znakomitych ról, które zapadły w pamięć widzów na zawsze. Przeczytaj, jakie były jego pasje i zainteresowania, jakie miały znaczenie dla jego życia i jak dziś są kontynuowane przez jego przyjaciół i fanklub.

Emilian Kamiński - o człowieku, który kochał teatr Teatr był wielką pasją Emiliania Kamińskiego. To właśnie tam czuł się najlepiej i oddawał się swoim artystycznym marzeniom.

Przeczytaj, jakie były jego ulubione sztuki i role, jakie znaczenie miał teatr dla jego życia, a także jakie wspomnienia pozostawił wśród swoich kolegów z branży. Poznaj historię aktora, który zawsze był w pełni oddany swojej pracy i cieszył się z każdej chwili spędzonej na scenie.

Pisaliśmy również o: Joanna Opozda oczarowuje internautów swoją idealną sylwetką. "Brak słów, by to opisać"

Może zainteresuje Cię to: The Voice Kids z nowym trenerem! TVP ogłosiła, kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego

Przypominamy o: Piosenkarz Michał Wiśniewski o ciągłym sądzeniu przez ludzi. "Ludzie oceniają mnie przez pryzmat dziecioróbstwa"