Hollywoodzki aktor Robert De Niro podzielił się dobrą nowiną, że ponownie został ojcem.

Celebryta opowiedział o tym podczas wywiadu dla ET Canada. Podczas rozmowy prowadzący powiedział De Niro, że jest ojcem sześciorga dzieci.

79-letni aktor poprawił jednak rozmówcę i zaznaczył, że niedawno urodził siódme dziecko.

"Właściwie to siódme. Właśnie urodziło mi się dziecko" - powiedział Robert De Niro.

Następnie przedstawiciele aktora potwierdzili również, że rzeczywiście po raz siódmy został ojcem. Nie wiadomo jednak, kto jest matką dziecka. Hollywoodzki gwiazdor ukrywa swój związek.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Przypuszcza się, że tajemniczą wybranką aktora jest trenerka sztuk walki Tiffany Chen. W zeszłym roku zostali przyłapani razem podczas wakacji w jednym z hiszpańskich kurortów.

Dla przypomnienia, Robert De Niro ma również sześcioro dzieci z poprzednich związków. Z pierwszą żoną, Dianne Abbott, z którą był żonaty od 1976 do 1988 roku, ma dwoje dzieci - adoptowaną córkę Drenę i syna Raphaela.

Celebryta wychowuje również bliźniaki Juliana i Aarona. Przyszły one na świat z matki zastępczej, gdy De Niro był w związku z Tookie Smith. Para spotykała się od 1988 do 1996 roku.

Aktorka Grace Geithauer urodziła hollywoodzkiemu gwiazdorowi syna Elliota i córkę Helen. Para była małżeństwem przez prawie 21 lat, ale rozwiodła się w 2018 roku.

Pisaliśmy również o: Izabela Janachowska nową prowadzącą "Nasz nowy dom"? Gwiazda potwierdza: "To dla mnie wielki zaszczyt"

Może zainteresuje Cię to: Matka 8-letniego Kamila z Częstochowy walczy o sprawiedliwość. Jej apel do sądu poruszył serca wielu ludzi

Przypominamy o: Marcin Hakiel i Paulina Smaszcz już wkrótce zatańczą w Tańcu z Gwiazdami! Czy to będzie najgorętsza edycja w historii programu