Pomimo sukcesu na scenach i w świecie showbiznesu, aktorka doświadczyła przykrych sytuacji, które na zawsze pozostaną w jej pamięci.

Wieloletnia kariera Anny Dereszowskiej przyniosła jej popularność i sympatię widzów. Jednak za kulisami, aktorka zmagała się z trudnościami w relacjach rodzinnych.

W wywiadzie opowiedziała o swojej relacji z matką byłego męża, Piotra Grabowskiego, która często wywoływała w niej poczucie, że wszystko robi niepoprawnie.

Brak matki, którą Dereszowska straciła w młodym wieku, sprawiał, że jej relacje z teściową były jeszcze bardziej bolesne.

Gdy pojawiła się Lena, to był taki pierwszy moment, kiedy uświadomiłam sobie brak mamy. Moja ówczesna teściowa rzadko nas odwiedzała, a gdy się już pojawiała, miałam poczucie, że wszystko robię źle przy dziecku – mówiła aktorka w Życiu na gorąco.

Popularne wiadomości teraz

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

Kiedy na świat przyszedł syn Anny i Daniela Duniaków, aktorka uświadomiła sobie brak matczynej obecności w jej życiu. Była teściowa rzadko odwiedzała rodzinę i kiedy się pojawiała, Anna miała wrażenie, że wszystko robi nieprawidłowo w wychowywaniu dziecka.

Trudności w relacjach dotyczyły nie tylko byłej teściowej, ale również obecnego teścia - ojca Daniela Duniaka. Matka partnera Dereszowskiej przyjęła ją ciepło, ale sytuacja z ojcem była zupełnie inna.

Kiedy pojechaliśmy do rodziców Daniela, miałam już córkę z poprzedniego związku i byłam ciekawa, jak zostanę przyjęta. Na szczęście trafiłam na wspaniałą teściową. Z teściem było inaczej. Czułam, że deprecjonuje to, co robię. Choć Daniel twierdzi, że to nieprawda, teść długo miał własne wyobrażenie na temat mojej pracy, nie doceniał mnie – powiedziała.

Mimo że Anna Dereszowska odniosła sukcesy w swojej zawodowej karierze i cieszy się szczęśliwym życiem rodzinnym z partnerem i dziećmi, to przykre doświadczenia związane z relacjami z teściami pozostaną w jej pamięci.

Ale naprawdę muszę przyznać, że trafiłam dobrze i lubię się spotykać z moimi teściami.

Aktorka otwarcie mówi o tych trudnościach, aby podkreślić, że życie rodziny nie zawsze jest idealne, nawet dla znanych i utalentowanych osób.

Pisaliśmy również o: Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Dowbor nieoczekiwanie pozbawiona przyjaciółki. Jak została potraktowana po zwolnieniu

Przypominamy o: Kinga Rusin odkrywa sekret wiecznej młodości swojej 80-letniej mamy. "Chciałabym wynagrodzić jej"