Teraz, jednak, 25-latka coraz odważniej stawia pierwsze kroki w show-biznesie i mediach społecznościowych, zaskakując wszystkich swoimi najnowszymi poczynaniami.

Od najmłodszych lat Karolina miała kontakt z mediami, jednak jej rodzice zawsze starali się chronić ją przed popularnością i światłem reflektorów.

Dopiero po zakończeniu kariery sportowej Adama, do głosu doszła żona Iza, która zaskoczyła wszystkich swoim udziałem w programie "Tańca z gwiazdami". Na widowni, gorąco kibicując mamie, znalazła się również Karolina.

Życie Karoliny przeszło również znaczące zmiany. W tajemnicy przed mediami, 25-latka wyszła za mąż za swojego ukochanego partnera, co wzbudziło ogromne zainteresowanie prasy.

Jednak to w social mediach Karolina coraz odważniej dzieli się swoim życiem. Jej konto na Instagramie zyskało duże grono fanów, którzy śledzą jej przygody z ogromnym zainteresowaniem.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Karolina uwielbia podróże i korzysta z każdej okazji, aby uciec z zimnej Polski do egzotycznych krajów. Obecnie, 25-latka wypoczywa na rajskich Malediwach i postanowiła podzielić się ważną poradą dla wszystkich planujących podróż na te piękne wyspy.

"Ważne ‼️ Przeczytaj, jeśli planujesz podróż na Malediwy na własną rękę!" - rozpoczęła swoją publikację Karolina.

"Aby polecieć na Malediwy, musisz mieć paszport ważny przez co najmniej miesiąc. Po przybyciu na Malediwy otrzymasz bezpłatną wizę przy wjeździe, która pozwala przebywać w kraju przez 30 dni" - przekazała córka Adama.

Karolina udzieliła również kilku praktycznych wskazówek dotyczących podróży na Malediwy, dzieląc się swoimi doświadczeniami z pobytu na tych rajskich wyspach. Jej wpis spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i zyskał liczne komentarze od osób, które doceniają jej wiedzę i zaangażowanie.

Karolina Małysz nadal rozwija się jako osobowość medialna i celebrytka, zdobywając coraz większe uznanie wśród polskiej publiczności.

Pisaliśmy również o: Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Dowbor nieoczekiwanie pozbawiona przyjaciółki. Jak została potraktowana po zwolnieniu

Przypominamy o: Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć