Choć wiele osób nie zdaje sobie sprawy, kim jest dokładnie ta wybranka serca komika, Monika Sobień-Górska, to sama w sobie osoba równie znana i utalentowana.

Ostatnimi czasy dostrzegalnie podbiła serca czytelników swoją autorską książką poświęconą Annie Lewandowskiej.

Robert Górski, znany jako jeden z najpopularniejszych polskich artystów kabaretowych, od dawna stara się ochronić swoje życie prywatne od medialnego zgiełku.

Jednak w 2019 roku stał się on tematem zainteresowania mediów, gdy ogłosił zakończenie długotrwałego związku i związał się z Moniką Sobień-Górską, partnerką młodszą od niego o 14 lat, która teraz jest jego żoną.

W wywiadzie udzielonym gazecie "Fakt", Górski poruszył temat swojej żony, ale także zdradził swoje plany związane z prezydentem Andrzejem Dudą w kontekście nadchodzącej kampanii wyborczej.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Tym razem chciałbym bardziej ocieplić wizerunek prezydenta, szczególnie w kolejnym sezonie "Młodych i moralnych" w Polsacie. Odpuściłem mu nieco ostatnio, bo pojawiła się sprawa Ukrainy i przez chwilę nasz prezydent był bohaterem, ale teraz już wrócił do swojej pozycji człowieka, który spotyka się z policjantami i mówi to, co mówi. Zatem należy mu się to "ocieplenie". A te skecze piszą się same, ja w zasadzie spisuję tylko to, co pan prezydent mówi - wyjawił komik

Jednak mało osób zdaje sobie sprawę, że Monika Sobień-Górska, żona Roberta Górskiego, to osoba równie pełna talentu i sukcesów co jej znany małżonek. Ostatnio wydała swoją autorską książkę, "Imperium Lewandowskiej", która stała się głośnym tematem w mediach. W książce tej opowiadała między innymi o drobnych poprawkach w wyglądzie Anny Lewandowskiej. W wywiadzie udzielonym gazecie "Fakt", Robert Górski wyznał, co sądzi o pracy swojej żony.

Jestem niewiarygodny jako recenzent w jednym łóżku z pisarką. Ale tak, Monika ma świetne pióro, jest inteligentna i na szczęście również piękna. To jednak nie wszystkie powody do radości, bo film na postawie jej scenariusza będzie pokazany na festiwalu filmowym w Gdyni. Bardzo jestem z niej dumny. I prawdopodobnie jest to ostatni wywiad ze mną, teraz dziennikarze będą chcieli rozmawiać tylko z nią - powiedział Robert Górski

Monika Sobień-Górska, obok swej sławniejszej połówki, udowadnia, że posiada swój własny talent i pasję. Jej autorska książka i rosnąca popularność nie tylko jako partnerki Roberta Górskiego, ale również jako osoby o własnej wartości, to dowód na to, że w polskim show biznesie znajduje się wiele ukrytych talentów, które mogą zdobyć serca publiczności na własne sposoby.

Pisaliśmy również o: Ostra odpowiedź Macieja Kurzajewskiego na słowa Pauliny Smaszcz. "Żyj swoim życiem"

Może zainteresuje Cię to: Prawda wypływa na światło dzienne. Kelnerka obnaża kulisy "Kuchennych rewolucji" i wypowiada się o Magdzie Gessler

Przypominamy o: Strata dla świata filmu. Nie żyje wybitna aktorka, syn poinformował o jej odejściu