Tłum gwiazd i miłośników muzyki zgromadził się, by podziwiać występy znanych artystów, a jednym z najbardziej emocjonujących momentów wieczoru był duet Michała Szpaka i Beaty Kozidrak.

To właśnie ten występ wywołał poruszenie w sieci, gdyż niespodziewanie wokalista skradł swojej koleżance po fachu pocałunek - prosto w usta!

"Top of the Top Sopot Festival" to impreza, która przez kilka dni będzie gościć wspaniałe gwiazdy muzyczne na scenie Opery Leśnej. Pierwszego dnia nie zabrakło wybitnych artystów, a wśród nich znaleźli się m.in. Margaret, Sara James, Anna Karwan, Natalia Przybysz oraz Krzysztof Zalewski.

Jednak to występ Michała Szpaka i Beaty Kozidrak wzbudził największe emocje wśród widzów. Całe wydarzenie poprowadziły również piękne i rozpoznawalne panie, takie jak Julia Wieniawa, która zaskoczyła swoją stylizacją, w której znalazły się niebotycznie wysokie buty.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Jednak to, co zdarzyło się na scenie podczas występu Michała Szpaka i Beaty Kozidrak, stało się głównym tematem rozmów w mediach społecznościowych. Wokalista, chcąc pocałować Beatę Kozidrak w policzek, nieoczekiwanie trafił w usta artystki.

Cała sytuacja zaskoczyła zarówno publiczność, jak i samych artystów. Zdjęcia tego momentu szybko obiegły sieć, wywołując mnóstwo komentarzy i spekulacji.

Po zakończonym występie, "Top of the Top Sopot Festival" nadal żyje pamięcią o pocałunku Michała Szpaka i Beaty Kozidrak. To niezapomniane wydarzenie, które na pewno pozostanie w historii festiwalu.

Warto zaznaczyć, że show Michała Szpaka nie tylko zaskoczyło pocałunkiem, ale także wyjątkową stylizacją. Wokalista pojawił się na scenie bez koszulki, nosząc jedynie obcisłe, beżowe spodnie. Makijaż i długie paznokcie dodawały mu scenicznej charyzmy. Natomiast Beata Kozidrak zachwyciła swoją obcisłą, złotą kreacją z efektownymi rękawami.

"Top of the Top Sopot Festival" przyciąga uwagę nie tylko doskonałymi występami, ale także niezapomnianymi momentami, które zostaną w pamięci uczestników na długo.

Oby nadchodzące dni imprezy również dostarczyły takich emocji jak ten niezwykły pocałunek Michała Szpaka i Beaty Kozidrak, który na pewno zapadnie w pamięć fanów na wiele lat.

Pisaliśmy również o: Jubileusz wieku. Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny obchodzi 20 urodziny

Może zainteresuje Cię to: Emocjonalna burza Edyty Górniak. Rozstanie Allana z dziewczyną rani serce piosenkarki

Przypominamy o: Lech Wałęsa wyraża zaniepokojenie stanem finansów. Emerytura 11 tysięcy złotych niewystarczająca