Mimo że ich przyjaźń wydawała się być początkowo przyjacielska, to po zakończeniu programu rozwinęła się w pełną miłość.

Ślub para odbyła zaledwie 3 tygodnie temu, a teraz postanowili podzielić się pewnymi szokującymi wiadomościami w programie "Pytanie na śniadanie." Co dokładnie Gerard, uczestnik programu, chciał przekazać?

Od samego początku udziału w programie "Sanatorium miłości," Gerard i Iwona mieli ze sobą niezwykle dobre relacje i świetnie się dogadywali, ale miłość zakwitła dopiero po zakończeniu programu.

Para stanęła na ślubnym kobiercu w zamku w Niepołomicach 5 sierpnia, a ich historia miłości wzbudziła duże zainteresowanie w mediach. Nawet sama Marta Manowska, prowadząca program, w którym się poznali, była obecna na ich ślubie.

Teraz Gerard postanowił zaskoczyć widzów programu "Pytanie na śniadanie" wyjątkowym wyznaniem.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Podczas programu Gerard opowiedział o tym, jak to Iwona uratowała mu życie, a także wyraził ogromną radość z faktu, że może dzielić swoje życie z tak wspaniałą kobietą.

Muszę jeszcze powiedzieć, że po prostu znaliśmy się może trzy miesiące, już wyszliśmy z tego programu, i... Iwonka uratowała mi życie. Jak jej nie kochać? Cztery lata sprawdzaliśmy się, wszystko się udało, zostaliśmy zaakceptowani przez jedną i przez drugą rodzinę - wyznał Gerard, uczestnik programu "Sanatorium miłości".

Miłość pary Gerard i Iwony z "Sanatorium miłości" jest coraz silniejsza z każdym dniem. Studio fotograficzne, które zajmowało się ich sesją ślubną, wciąż publikuje nowe zdjęcia z tego wyjątkowego dnia, pokazując ich szczęście i miłość.

Pisaliśmy również o: Strata w świecie sztuki. Odszedł wyjątkowy artysta. Do ostatniej chwili czuwała przy nim jego ukochana żona

Może zainteresuje Cię to: 11-latek wprowadza magię na scenie "Mam Talent". Publika i jurorzy nie mogli uwierzyć

Przypominamy o: Dramatyczna rodzinna tragedia. Były mąż uczestniczki "Sanatorium Miłości" odszedł na rękach syna