Dzieci wracają do szkół po długiej letniej przerwie, a dla niektórych jest to moment pełen niepewności. W tym roku 4 września to data, którą z pewnością zapamiętają Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, którzy towarzyszyli swojej córce na rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Ostatnio życie byłych małżonków - Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela - obfituje w wiele zmian. Aktorka przeżyła trudne chwile po śmierci swojego serialowego ojca, Andrzeja Precigsa, zaledwie kilka dni temu.

Marcin Hakiel z kolei zakończył swój związek z Dominiką i pojawiły się plotki o jego romansie z modelką Magdaleną Stępień. Ponadto media obiegły wiadomości o jego udziale w programie Kuby Wojewódzkiego u boku kontrowersyjnej Caroline Derpieński. Jednak pomimo tych zmian, istnieje jedno, co łączy tych byłych partnerów - ich miłość do dzieci, syna Adama i córki Helenki, którzy obecnie uczęszczają do szkoły.

W dniu 4 września Katarzyna Cichopek wraz z córką Helenką wyruszyła na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Aktorka była w doskonałym nastroju, uśmiechając się do fotoreporterów, choć jej twarz skrywały duże okulary przeciwsłoneczne. Na tę ważną okazję wybrała elegancki komplet z kolorowym printem.

Marcin Hakiel odebrał swoją córkę Helenkę ze szkoły, ale jego nastrojowi brakowało radości, którą można było zaobserwować u byłej partnerki. Z niecierpliwością czekał na swoją córkę na parkingu, ale kiedy Helenka wreszcie się pojawiła, nie mógł ukryć radości. Pojawił się uśmiech na jego twarzy, a z dumą zrobił sobie z córką pamiątkowe zdjęcie. Helenka wyglądała jak prawdziwa prymuska tego dnia.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Czy fakt, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel odebrali swoją córkę z różnych miejsc, oznacza, że starają się unikać kontaktu? Możliwe, że po prostu starają się dostosować do swojego harmonogramu i zorganizować opiekę nad dziećmi w dogodny sposób.

Nie ważne, jakie tajemnice kryją miny tych znanych rodziców, ważne jest to, że w tym wyjątkowym dniu byli tam dla swojej córki, wspierając ją na początku nowego roku szkolnego.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek wprawia w łzy fanów. Wzruszający moment z aktorką. "Płakałam razem z Tobą"

Przypominamy o: Dramatyczna sytuacja wokalistki Dwa Plus Jeden. Jej dom rozpada się na jej oczach