Po prawie roku separacji, ich związek miał oficjalnie dojść do końca. Jednak w ostatniej chwili sprawę odwołano, a rozprawa została przełożona na 16 października. Dlaczego małżonkowie zdecydowali się na to nagłe zawieszenie procesu rozwodowego?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu "W spirali" i od razu poczuli między sobą głęboką więź. W 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu w gronie rodziny i bliskich przyjaciół.

Trzy lata później powitali na świecie córkę Helenkę. Jednak w październiku 2022 roku para ogłosiła swoje rozstanie, przyznając, że w ich związku pojawiły się problemy.

Aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że rozstanie było wynikiem oddalania się od siebie w trakcie budowania rodziny i związek przestał być dla nich satysfakcjonujący.

Rozjechaliśmy się w budowaniu rodziny, dojrzałego związku. Myślę, że dziecko też nas obciążyło bardzo. My prowadziliśmy naprawdę bardzo śmieszne życie. Byliśmy w show-biznesie taką hollywoodzką parą, co sobie totalnie wymyśliliśmy w polskich warunkach i to było mega — powiedziała w podcaście u Żurnalisty.

Popularne wiadomości teraz

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

4 września była wyznaczona data rozprawy rozwodowej Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Niezwykle krótka długość tej rozprawy, tylko 20 minut, sugeruje, że małżonkowie wcześniej doszli do porozumienia co do warunków rozwodu, a samo spotkanie w sądzie miało być jedynie formalnością.

Jednak w ostatniej chwili para zdecydowała się na odwołanie tej rozprawy, przenosząc ją na 16 października.

Obecnie Piotr Stramowski jest w związku z Natalią Krakowską, którą poznał na planie "Fighter". Katarzyna Warnke nie zdradziła publicznie, czy ma aktualnie partnera.

Mimo rozstania, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski utrzymują przyjacielskie stosunki. Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie z byłym mężem po tym, jak wywołał kontrowersje swoim wywiadem.

Stramowski z kolei opublikował na Instagramie enigmatyczne nagranie, które niektórzy interpretowali jako ukierunkowane na Warnke. Aktorka szybko stanęła w obronie byłego partnera, apelując o zostawienie go w spokoju.

NOTA BENE: Zostawcie gościa w spokoju. Jest spoko! Nawet więcej niż spoko — napisała Warnke.

Zaskakująca decyzja o odwołaniu rozprawy rozwodowej wskazuje na możliwość, że para aktorów może próbować naprawić swój związek. Czy to oznacza, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski dają swojemu małżeństwu drugą szansę? Odpowiedź poznamy zapewne po kolejnej rozprawie.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek wprawia w łzy fanów. Wzruszający moment z aktorką. "Płakałam razem z Tobą"

Przypominamy o: Dramatyczna sytuacja wokalistki Dwa Plus Jeden. Jej dom rozpada się na jej oczach