Po prawie roku separacji, ich związek miał oficjalnie dojść do końca. Jednak w ostatniej chwili sprawę odwołano, a rozprawa została przełożona na 16 października. Dlaczego małżonkowie zdecydowali się na to nagłe zawieszenie procesu rozwodowego?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu "W spirali" i od razu poczuli między sobą głęboką więź. W 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu w gronie rodziny i bliskich przyjaciół.

Trzy lata później powitali na świecie córkę Helenkę. Jednak w październiku 2022 roku para ogłosiła swoje rozstanie, przyznając, że w ich związku pojawiły się problemy.

Aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że rozstanie było wynikiem oddalania się od siebie w trakcie budowania rodziny i związek przestał być dla nich satysfakcjonujący.

Rozjechaliśmy się w budowaniu rodziny, dojrzałego związku. Myślę, że dziecko też nas obciążyło bardzo. My prowadziliśmy naprawdę bardzo śmieszne życie. Byliśmy w show-biznesie taką hollywoodzką parą, co sobie totalnie wymyśliliśmy w polskich warunkach i to było mega — powiedziała w podcaście u Żurnalisty.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

4 września była wyznaczona data rozprawy rozwodowej Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Niezwykle krótka długość tej rozprawy, tylko 20 minut, sugeruje, że małżonkowie wcześniej doszli do porozumienia co do warunków rozwodu, a samo spotkanie w sądzie miało być jedynie formalnością.

Jednak w ostatniej chwili para zdecydowała się na odwołanie tej rozprawy, przenosząc ją na 16 października.

Obecnie Piotr Stramowski jest w związku z Natalią Krakowską, którą poznał na planie "Fighter". Katarzyna Warnke nie zdradziła publicznie, czy ma aktualnie partnera.

Mimo rozstania, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski utrzymują przyjacielskie stosunki. Ostatnio aktorka opublikowała zdjęcie z byłym mężem po tym, jak wywołał kontrowersje swoim wywiadem.

Stramowski z kolei opublikował na Instagramie enigmatyczne nagranie, które niektórzy interpretowali jako ukierunkowane na Warnke. Aktorka szybko stanęła w obronie byłego partnera, apelując o zostawienie go w spokoju.

NOTA BENE: Zostawcie gościa w spokoju. Jest spoko! Nawet więcej niż spoko — napisała Warnke.

Zaskakująca decyzja o odwołaniu rozprawy rozwodowej wskazuje na możliwość, że para aktorów może próbować naprawić swój związek. Czy to oznacza, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski dają swojemu małżeństwu drugą szansę? Odpowiedź poznamy zapewne po kolejnej rozprawie.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek wprawia w łzy fanów. Wzruszający moment z aktorką. "Płakałam razem z Tobą"

Przypominamy o: Dramatyczna sytuacja wokalistki Dwa Plus Jeden. Jej dom rozpada się na jej oczach