Para, która przez pewien czas mieszkała razem i często dzieliła się swoim szczęściem na Instagramie, postanowiła podjąć trudną decyzję o zakończeniu związku. Teraz młody muzyk postanowił otwarcie opowiedzieć o powodach tego rozstania.

Allan Krupa, który pod pseudonimem artystycznym Enso tworzy muzykę, zyskał sympatię swoich fanów dzięki utworom takim jak "Lambada," "WOW," czy "Dżentelmen."

Choć jego pasją była muzyka, to wcześniej marzył o karierze zawodowego żołnierza. Jednak życiowe ścieżki często zmieniają się, a Allan postanowił poświęcić się rozwojowi swojej kariery w branży muzycznej.

Sierpień przyniósł wiele zmian w życiu artysty, a jedną z nich było rozstanie z Angeliką Dziedzic. W ostatnim wywiadzie z Plejadą Allan Krupa postanowił zdementować wcześniejsze plotki dotyczące przyczyn rozstania.

Media wcześniej informowały, że para zdecydowała się zamieszkać razem zbyt pochopnie, co miało przyczynić się do końca ich związku. Teraz młody muzyk postanowił wyjaśnić, co tak naprawdę doprowadziło do rozstania.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Syn Edyty Górniak przyznał, że przyczyną zakończenia ich relacji były niezgodności charakterów. Podkreślił jednak, że cała sytuacja rozegrała się w atmosferze wzajemnego szacunku i zgodnie. Oboje z Angeliką potrzebowali czasu, by zrozumieć, że nie są dla siebie stworzeni.

Nasze drogi się rozeszły i tyle. To się stało przez prywatne kwestie, ale rozeszliśmy się w zgodzie i z tego się cieszę, że tak to wyszło. Wiadomo, nie każdy jest stworzony dla każdego i niestety zajęło nam trochę czasu, żeby się o tym przekonać – powiedział.

Rozstanie to zawsze trudna sytuacja, ale ważne jest, że Allan Krupa i Angelika podjęli tę decyzję z rozwagą i respektem dla siebie nawzajem.

Moja mama naprawdę bardzo mocno pomogła w tym całym procesie i zdecydowanie Angelice też bardzo pomogła licznymi rozmowami, więc jestem bardzo wdzięczny za to, że to zrobiła. Wsparła obie strony bardzo. Tak naprawdę ze wszystkimi problemami mogę przyjść do mamy – opowiedział.

Młody muzyk, który zdobywa coraz większą popularność, nie zaprzestaje dążenia do spełnienia swoich muzycznych marzeń. Jego droga życiowa rozwija się i ewoluuje, pozostawiając za sobą wspomnienia i doświadczenia, które kształtują go jako artystę i człowieka.

Pisaliśmy również o: Żal i smutek podczas pogrzebu Andrzeja Precigsa. Kto wziął udział w ostatnim pożegnaniu artysty

Może zainteresuje Cię to: Znana aktorka z kultowego serialu "Dallas" nie żyje. Co było przyczyną jej odejścia

Przypominamy o: Beata Kozidrak w peruce? Tajemnicze nagranie wstrząsa światem rozrywki