43-letnia aktorka, która jest cenioną artystką, słynie również z oryginalnego podejścia do mediów społecznościowych.

Tym razem postanowiła przyjrzeć się szafie swojego ukochanego, Jakuba Wonsa, i wynieść stamtąd koszulę, która stała się kluczowym elementem jej stylizacji.

W nagraniu Anna Mucha z uśmiechem na twarzy opowiada swoim fanom historię związaną z wyborem stroju.

Wydaje się być bardzo zadowolona z faktu, że założyła koszulę należącą do swojego partnera. Aktorka ubrana w różową odzież Jakuba Wonsa była niezwykle urocza i zarażająca pozytywną energią.

Dzień dobry, kochani. Tak to wygląda, jak człowiek weźmie przez przypadek z szafy koszulę swojego faceta, myśląc, że to twoja - zaczęła uśmiechnięta aktorka.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

W trakcie krótkiego filmu Anna Mucha zaczęła żartować na temat sposobu zapinania koszuli. Wywołała śmiech swoich fanów, mówiąc:

Tak więc dzisiaj wyglądam w za dużej koszuli - kontynuowała.

To zabawne spostrzeżenie tylko podkreśliło jej luz i poczucie humoru.

Anna Mucha jest cenioną aktorką, ale również osobą, która potrafi zaskakiwać swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Jej nietypowa stylizacja i dowcipne komentarze są dowodem na to, że potrafi bawić się swoim wizerunkiem i zarażać pozytywną energią fanów. Jej autentyczność i oryginalność przyciągają uwagę tysięcy obserwatorów, którzy chętnie śledzą jej poczynania.

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska nagle ogłosiła ważną zmianę w swoim życiu. "Nie jest to dla mnie łatwe"

Może zainteresuje Cię to: Niekończący się dramat Anny Woźniak-Starak. Najpierw pochowała męża, a później syna

Przypominamy o: Joanna Opozda zaskakuje fanów. Kim jest tajemniczy przystojniak na jej zdjęciu