Jednak ostatnio jej własne działania wzbudziły kontrowersje i wywołały ironiczne komentarze ze strony słynnego dziennikarza.

Kinga Rusin to postać medialna, która zyskała sławę dzięki swojej pracy w telewizji TVN. Obecnie skupia się głównie na podróżach oraz prowadzeniu własnej marki kosmetycznej. Na bieżąco dzieli się z fanami swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Jest także znana z zaangażowania w różne sprawy społeczne oraz odważnych wypowiedzi na temat aktualnych wydarzeń w kraju i na świecie. Kinga Rusin regularnie porusza kwestie związane z ekologią i potrzebą ochrony przyrody. Zachęcała także do podejmowania małych ekologicznych kroków i podejmowania dużych ekodecyzji.

Celebrytka często dzieli się relacjami ze swoich licznych wyjazdów, szczególnie tych do egzotycznych miejsc. Ostatnio pochwaliła się, że wraz z partnerem odwiedzili Hawaje, gdzie wynajęli helikopter.

 Wydaliśmy na Hawajach majątek na helikoptery, ale warto spełniać marzenia, a te przeżycia warte są każdego centa! W szczególności na Kauai, wyspie, szukamy domu... Helikoptery polecamy na Hawajach, tym bardziej że do niektórych dolin i wodospadów nie da się dotrzeć w inny sposób.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

Jednak nieścisłości w działaniach Kingi Rusin zostały dostrzeżone przez znanego dziennikarza Witolda Szabłowskiego. Publicysta i reportażysta zauważył sprzeczności w jej podejściu do ekologii i nie omieszkał wyrazić swojego zdania w kontrowersyjnym poście na Facebooku.

Jeden wilk mówi, żeby chronić planetę, nie jeździć windą, tylko  wchodzić po schodach (bo globalne ocieplenie), zakręcać kran podczas  mycia zębów i nie kąpać się za często. A drugi wilk mówi: „wydaliśmy na  Hawajach majątek na helikoptery, ale warto spełniać marzenia”. I wrzuca  zdjęcie z jeepem, który pali tyle, że musiałbym sto lat jeździć windą  wte i wewte, żeby się to zrównało.

Krytyka ze strony Witolda Szabłowskiego wywołała gorącą dyskusję wśród internautów. Czy Kinga Rusin powinna bardziej konsekwentnie realizować swoje przekonania ekologiczne, czy może warto jest docenić fakt, że celebrytka stara się podjąć wysiłki na rzecz ochrony środowiska?

Decyzje Kingi Rusin oraz reakcje na nią pokazują, że dbanie o ekologię i życie ekologiczne to kwestia skomplikowana i czasami trudna do zrealizowania w 100%. Jednak ważne jest, aby wszyscy starali się podejmować świadome decyzje i podejmować działania na rzecz ochrony naszej planety. Ironiczna odpowiedź Witolda Szabłowskiego może być przypomnieniem, że warto zawsze dążyć do konsekwencji w działaniach na rzecz ekologii.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska z niepokojącymi informacjami o swoim zdrowiu. Co się dzieje z artystką

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz ma nowego chłopaka? Wiadomość od niego mówi sama za siebie. "Kocham to"

Przypominamy o: Edyta Górniak wspiera syna w konflikcie z ojcem. Allan Krupa oskarża o kradzież majątku