Para postanowiła podzielić się szczęściem i miłością z fanami, publikując romantyczne zdjęcia, na których nie zabrakło także symbolicznego pierścionka.

Po wspólnych tatuażach przyszedł czas na świętowanie wyjątkowej okazji.

11 listopada, oprócz być może najważniejszego Narodowego Święta Niepodległości, to również dzień imienin dla wszystkich Marcinów. Dominika doskonale o tym pamiętała i zdecydowała się uczcić to wydarzenie niezwykłym prezentem dla swojego ukochanego. Na Instagramie pojawił się kolaż wspólnych zdjęć z instruktorem tańca, uchwycający chwile ich intensywnego związku.

Marcin Hakiel również podzielił się tym romantycznym gestem na swoim profilu społecznościowym. Na jednym z ujęć widzimy dłoń Dominiki, na której z dumą prezentuje zagojony tatuaż z literą "M" oraz imponujący pierścionek. To niezwykły symbol ich związku, który zdaje się rozwijać w zawrotnym tempie.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Dominika nie zapomniała również o życzeniach dla ukochanego Marcina, składając mu publiczne życzenia:

Wszystkiego najlepszego wszystkim Marcinom, a w szczególności mojemu

Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram
Marcin Hakiel, screen Instagram

Romantyczny gest pary wywołał entuzjastyczne reakcje fanów. Połączenie zdjęć, życzeń i symbolicznych gestów tylko umocniło przekonanie, że Marcin Hakiel i Dominika traktują swoją relację bardzo poważnie. To również potwierdzenie, że ich historia jest pełna miłości, zaangażowania i wzajemnego szacunku.

Niedawno Marcin Hakiel podzielił się także, jak jego dzieci zareagowały na nową partnerkę, co tylko dodaje elementu ludzkiego i rodzinnego do tej ekscytującej historii miłości. Para kontynuuje swoją podróż przez życie, a ich historia zainspiruje wielu do docenienia piękna prawdziwej miłości i zobowiązania.

Pisaliśmy również o: Koledzy z klasy wyśmiewali mnie jak tylko mogli, a ja milczałam ze strachu. Ale wkrótce życie postawiło wszystkich na swoim miejscu

Może zainteresuje: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w żałobie. "Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz"

Przypominamy o: Co się dzieje w rodzinie Agaty i Piotra Rubików? Kobieta podzieliła się z fanami swoimi emocjami