Po kilku miesiącach oczekiwania, wreszcie nadszedł moment, na który tak niecierpliwie czekała. Agata i Piotr Rubikowie, mieszkając od kilku miesięcy w USA, musieli radzić sobie bez wielu rzeczy, które miały dla nich szczególne znaczenie. Teraz jednak wszystko się zmieniło.

Decyzja Rubików o przeprowadzce do Miami była dla wielu zaskoczeniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę silne związki Piotra Rubika z Polską w kwestiach zawodowych.

Mimo to, para znalazła sposób na utrzymanie równowagi między życiem w Stanach Zjednoczonych a pracą w ojczyźnie. Agata, aktywna na Instagramie, regularnie relacjonowała swoje doświadczenia z nowego miejsca życia.

Jednym z głównych wątków w jej relacjach było oczekiwanie na dostarczenie rzeczy wysłanych z Polski. Agata dzieliła się zarówno łatwymi, jak i trudnymi chwilami związanymi z przystosowywaniem się do nowej rzeczywistości. Z brakiem pewnych przedmiotów radzili sobie, m.in. dzięki zapożyczaniu się u znajomych.

Popularne wiadomości teraz

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

W ostatnich dniach Agata Rubik wreszcie mogła ogłosić radosną nowinę swoim fanom. W InstaStory podzieliła się, że wszystkie ważne dla niej rzeczy dotarły do ich nowego domu. Wśród nich były ulubione sukienki, garnki, meble tarasowe i łóżka. To wyjątkowe dla niej momenty, które oznaczały powrót do codzienności i komfortu.

W końcu koleżanki mogą przychodzić na nocki. Jest łóżko, jest kanapa, jest materac, więc można nocować. (...) Aż mi się język plącze, bo jestem niewyspana, bo jak przychodzą koleżanki na nockę, to dziewczyny zasypiają o pierwszej (w nocy - przyp. red.), a budzą się o szóstej

Agata szczególnie podkreśliła radość z powrotu łóżek, co oznaczało, że jej córki mogą zapraszać koleżanki na nocowanie. Mimo tej radości, Agata z uśmiechem przyznała, że pierwsza noc była pełna emocji, a dziewczynki zasnęły późno i obudziły się o świcie. Jednak radość z pełnego wyposażenia domu i możliwość gościny koleżanek sprawiły, że zmęczenie było warte tego czekania.

Nowy rozdział życia Rubików w USA zaczyna nabierać kształtu, a Agata dzieli się z fanami nie tylko radosnymi chwilami, ale także uczciwie opowiada o wyzwaniach związanych z przeprowadzką. Jej szczerość buduje silną więź z obserwatorami, pokazując, że nawet gwiazdy doświadczają zwykłych, życiowych zmagań.

Pisaliśmy również o: Koledzy z klasy wyśmiewali mnie jak tylko mogli, a ja milczałam ze strachu. Ale wkrótce życie postawiło wszystkich na swoim miejscu

Może zainteresuje: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w żałobie. "Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz"

Przypominamy o: 11 listopada. Dramatyczna chwila między Andrzejem a Agatą Dudą. Odrzuciła jego zaloty