Mój mąż i ja żyliśmy razem przez 15 lat - aż do dnia, w którym zobaczyłam na jego telefonie wiadomość od innej kobiety. Kiedy mój mąż wszedł do pokoju i zobaczył, że trzymam jego telefon, natychmiast zbladł.

Jąkał się, nie wiedział, co powiedzieć... Nie odezwałam się do niego ani słowem. Ale postanowiłam dowiedzieć się wszystkich szczegółów o jego kochance.

Dowiedziałam się, że ta kobieta ma męża i trójkę dzieci. Jej mąż jest wielkim biznesmenem.

Pomysł, że kochanka ma oko na nasze pieniądze, nie wchodził w rachubę.

Wtedy postanowiłam zrobić coś sprytniejszego: znalazłam męża kobiety, zadzwoniłam do niego i umówiłam się na spotkanie w kawiarni. Mężczyzna był bardzo uprzejmy i inteligentny.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

Po uważnym wysłuchaniu mnie obiecał, że wszystko załatwi. Wrócił do domu i porozmawiał z żoną, która niczemu nie zaprzeczyła.

Mężczyzna zebrał rzeczy żony i wyrzucił ją razem z nimi z domu. Następnego dnia mój mąż wrócił do domu.

Był bardzo przestraszony i na kolanach błagał mnie o przebaczenie. Ale ja mu nie wybaczyłam i też pokazałam mu drzwi. Od tamtych wydarzeń minęło sześć miesięcy.

Pewnego dnia mąż tej samej kobiety zadzwonił do mnie i ponownie zaprosił do kawiarni. Przy filiżance kawy wyznał mi, że zakochał się we mnie od pierwszego spotkania.

Wkrótce potem pobraliśmy się i wiedliśmy szczęśliwe życie. Czasami spotykam mojego byłego na ulicach miasta - to zabawne i smutne jednocześnie.

To jasne, że nikt inny go nie potrzebuje, najprawdopodobniej nawet nie ta sama kobieta.

Pisaliśmy również o: Ostatnie pożegnanie Hanny Gucwińskiej. Miejsce jej ostatecznego spoczynku zostało ustalone

Może zainteresuje: Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje jeden z najwybitniejszych aktorów "Świata według Kiepskich"

Przypominamy o: Co się dzieje w rodzinie Agaty i Piotra Rubików? Kobieta podzieliła się z fanami swoimi emocjami