Gwiazdor pojawi się w nowym kryminalnym serialu "Uroczysko", który z pewnością przyciągnie uwagę widzów. Mimo osobistych wyzwań, z jakimi musi się mierzyć, aktor nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty zawodowe. Oto co czeka fanów tego utalentowanego artysty.

Ostatnie miesiące były dla Antoniego Królikowskiego czasem trudnych wyzwań osobistych. Informacje o rozstaniu z Izabelą dotarły do mediów, a konflikt z Joanną Opozdą nadal pozostaje nierozwiązany.

Aktorka publicznie oskarżyła byłego męża o unikanie płacenia alimentów na syna Vincenta, co tylko pogorszyło wizerunek aktora. Mimo to, Królikowski skupia się na swojej karierze zawodowej.

4 grudnia Antoni Królikowski zadebiutuje w nowym serialu kryminalnym "Uroczysko" na antenie Czwórki. Wspólnie z Katarzyną Ucherską stworzy duet głównych bohaterów - Agaty Wilczewskiej i Filipa Ziomeckiego.

Serial będzie transmitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Historia zaczyna się od burzliwego zerwania Agaty, która postanawia zacząć nowe życie w spokojnym Uroczysku. Jednak idylliczna atmosfera zostaje zachwiana przez makabryczną zbrodnię.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Jesteś nikim w tym mieszkaniu, więc musisz płacić nam czynsz: powiedzieli mi rodzice"

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

W serialu, Filip Ziomecki, grany przez Antoniego Królikowskiego, staje na czele śledztwa dotyczącego tej tajemniczej zbrodni. Choć bohaterowie Agaty i Filipa różnią się jak woda i ogień, ich współpraca okazuje się niezwykle skuteczna. Agata jest dokładna i profesjonalna, podczas gdy Filip jest niefrasobliwy, inteligentny i szybko nawiązuje relacje. Razem tworzą wyjątkowy duet, gotowy rozwiązać najbardziej skomplikowane zagadki.

"Uroczysko" obiecuje wciągającą fabułę, która skupi się na rozwiązaniu pasjonujących zagadek zbrodni. Miejscowość, której urok przyciąga turystów, okaże się areną dla kryminalnych wydarzeń. Serial obiecuje widzom niezapomniane chwile rozrywki i emocji.

Poza Antonim Królikowskim i Katarzyną Ucherską, w obsadzie "Uroczyska" znajdziemy takie znane twarze jak Przemysław Cypryański, Michał Milowicz, Kazik Mazur, Damian Kulc, Maciej Mikołajczyk i Klaudia Sokołowska. ATM Grupa, znana z sukcesów takich seriali jak "Pierwsza Miłość" czy "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny", odpowiada za produkcję.

Pisaliśmy również o: Kobieta zdała sobie sprawę, że wkrótce umrze i poprosiła synów, by przyprowadzili do niej siostrę

Może zainteresuje: Niepokojące doniesienia z domu Maryli Rodowicz. Córka wyprzedaje mienie gwiazdy, ale czy to ze względów finansowych

Przypominamy o: Pierwszy kryzys w związku Marcina Hakiela z nową partnerką? Dominika nie była zachwycona