W najnowszym wywiadzie aktor otworzył się na temat swoich relacji z dorosłymi już dziećmi oraz podzielił się niektórymi nieznanych wcześniej faktami z ich życia.

Trzykrotnie żonaty aktor ma za sobą zarówno wzloty, jak i upadki w sferze uczuć. Jego pierwsze małżeństwo z Anną Komornicką zakończyło się rozstaniem z powodu różnicy wieku, co wywołało u niego depresję.

Jednak miłość do Aleksandry Justy okazała się zbawieniem i skonsolidowaniem życia rodzinengo na ponad dwadzieścia lat. Niestety, ostatnie małżeństwo z Moniką Richardson również nie przetrwało próby czasu.

Czwórka dzieci Zbigniewa Zamachowskiego pochodzi ze związku z Aleksandrą Justą. Mimo burzliwego rozstania w 2012 roku, kiedy dzieci były jeszcze nastolatkami, para postanowiła zakończyć małżeństwo polubownie, dbając o dobro swoich potomków.

Dzięki temu, Zbigniew Zamachowski utrzymuje dobre relacje z Marią, Antonim i Bronisławą. Niestety, obecnie utrzymuje najmniejszy kontakt z synem Tadeuszem, który wyemigrował na drugi koniec świata, do Australii, a datę jego powrotu nie jest jeszcze znana.

Popularne wiadomości teraz

Irena chce odpocząć, bo odkąd urodziła Zofię, zapomniała. Ale matka mówi, że jej całe życie powinno kręcić się wokół córki

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

W rozmowie z Pauliną Krupińską w śniadaniowym programie TVN, Zbigniew Zamachowski opowiedział o relacjach z dorosłymi już dziećmi. Maria, mająca 29 lat, Antoni (26 lat), Tadeusz (23 lata) i Bronisława (21 lat) są różni, ale równie ważni dla aktora.

"Obecnie nie jest możliwe, żebyśmy spotkali się w komplecie, ponieważ mój syn, dziecko numer trzy, Tadeusz parę miesięcy temu wyjechał do Australii. Prawdę powiedziawszy ani my, ani on nie wie, kiedy tak naprawdę wróci"

Pytany o plany najmłodszej córki, Bronisławy, Zbigniew Zamachowski ujawnił, że po zagraniu w filmie "Powidoki" u boku Bogusława Lindy, dziewczyna postanowiła wybrać własną ścieżkę.

"Chyba w końcu wyprostowała swoje pragnienia i zdawszy — absolutnie samodzielnie — na ASP studiuje projektowanie i jest niezwykle szczęśliwą młodą osobą" — wyjaśnił Zbigniew Zamachowski w "Dzień dobry TVN"