W najnowszym wywiadzie aktor otworzył się na temat swoich relacji z dorosłymi już dziećmi oraz podzielił się niektórymi nieznanych wcześniej faktami z ich życia.

Trzykrotnie żonaty aktor ma za sobą zarówno wzloty, jak i upadki w sferze uczuć. Jego pierwsze małżeństwo z Anną Komornicką zakończyło się rozstaniem z powodu różnicy wieku, co wywołało u niego depresję.

Jednak miłość do Aleksandry Justy okazała się zbawieniem i skonsolidowaniem życia rodzinengo na ponad dwadzieścia lat. Niestety, ostatnie małżeństwo z Moniką Richardson również nie przetrwało próby czasu.

Czwórka dzieci Zbigniewa Zamachowskiego pochodzi ze związku z Aleksandrą Justą. Mimo burzliwego rozstania w 2012 roku, kiedy dzieci były jeszcze nastolatkami, para postanowiła zakończyć małżeństwo polubownie, dbając o dobro swoich potomków.

Dzięki temu, Zbigniew Zamachowski utrzymuje dobre relacje z Marią, Antonim i Bronisławą. Niestety, obecnie utrzymuje najmniejszy kontakt z synem Tadeuszem, który wyemigrował na drugi koniec świata, do Australii, a datę jego powrotu nie jest jeszcze znana.

Popularne wiadomości teraz

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

W rozmowie z Pauliną Krupińską w śniadaniowym programie TVN, Zbigniew Zamachowski opowiedział o relacjach z dorosłymi już dziećmi. Maria, mająca 29 lat, Antoni (26 lat), Tadeusz (23 lata) i Bronisława (21 lat) są różni, ale równie ważni dla aktora.

"Obecnie nie jest możliwe, żebyśmy spotkali się w komplecie, ponieważ mój syn, dziecko numer trzy, Tadeusz parę miesięcy temu wyjechał do Australii. Prawdę powiedziawszy ani my, ani on nie wie, kiedy tak naprawdę wróci"

Pytany o plany najmłodszej córki, Bronisławy, Zbigniew Zamachowski ujawnił, że po zagraniu w filmie "Powidoki" u boku Bogusława Lindy, dziewczyna postanowiła wybrać własną ścieżkę.

"Chyba w końcu wyprostowała swoje pragnienia i zdawszy — absolutnie samodzielnie — na ASP studiuje projektowanie i jest niezwykle szczęśliwą młodą osobą" — wyjaśnił Zbigniew Zamachowski w "Dzień dobry TVN"