Wielu obserwatorów zauważyło, że Danuta sprawia wrażenie zagubionej w nowej, ponętnej sylwetce, a jej wybór ubrań budzi kontrowersje.

Danuta postawiła na skórzaną czarną mini, zestawiając ją z czarnymi kozaczkami i kryjącymi czarnymi rajstopami. Całość uzupełniła swetrem w norweski wzór. Niestety, wielu krytyków uważa, że kombinacja ta nie jest trafiona, a niektórzy twierdzą, że stylizacja jest po prostu fatalna.

Dodatkowo, obcisły sweter noszony przez Danutę sugeruje, że mogła doświadczyć efektu jo jo w związku z utratą wagi. Wielu zastanawia się, czy metamorfoza, którą przeszła, mogła wpłynąć na jej wybór ubrań, który teraz wydaje się być mało trafiony.

Oficjalnie Danuta Martyniuk rozpoczęła swoją metamorfozę we wrześniu 2020 roku, zainwestowała wiele wysiłku i pieniędzy w odchudzanie i poprawę swojego wyglądu. Ostatnio zaskoczyła wszystkich zgubionymi kilogramami oraz decyzją o liftingu i zmniejszeniu nosa.

Po gali "Osobowości i Sukcesy 2022", na której Danuta Martyniuk zaskoczyła szczuplejszą sylwetką, pojawiły się kontrowersje. Internauci pod zdjęciami kobiety komentowali, że jest gruba i brzydka, co bardzo ją zraniło. To wydarzenie stało się motywacją dla jej przemiany.

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Danuta postanowiła rozprawić się z nadmiarem skóry za pomocą liftingu, a także zdecydowała się na zmniejszenie nosa, tłumacząc decyzję względami zdrowotnymi. Jej twarz i sylwetka znacznie się odmieniły od momentu rozpoczęcia przemiany.

Mimo że Danuta Martyniuk osiągnęła znaczącą metamorfozę, to kontrowersyjna stylizacja na Festiwalu Disco Polo zasłoniła jej sukcesy. Wiele osób zastanawia się, czy to jednorazowy niefortunny wybór ubrań, czy może część szerszego problemu związana z zagubieniem w nowej roli.

Pisaliśmy również o: Pożegnanie z legendą kina. Nie żyje Joss Ackland, aktor z filmu Agnieszki Holland

Może zainteresuje: Ten lekarz działa za darmo dla pacjentów, którzy nie mogą zapłacić. Każdy powinien znać tę wspaniałą osobę

Przypominamy o: Dramatyczny moment. Ciężarna Małgorzata Tomaszewska przewraca się w trakcie nagrywania "Pytania na śniadanie"