Jednak to nie ich współpraca stała się głównym tematem dyskusji. Internauci skupili się na zaskakujących komentarzach odnoszących się do wyglądu artystki, co wywołało burzę emocji.

Beata Kozidrak, uznawana za jedną z czołowych polskich wokalistek, od lat cieszy się uznaniem publiczności. Pomimo pewnych kontrowersji związanych z przeszłością, jej popularność nie słabnie.

Ostatnio pojawiła się w sieci w nagraniu z Krzysztofem Ibiszem, które miało na celu odgadnięcie znaczenia słów nominowanych do plebiscytu młodzieżowego na słowo roku.

Choć temat filmiku mógł dostarczyć rozrywki, uwaga internautów została przyciągnięta przez negatywne komentarze pod adresem wokalistki. Fani zaczęli zauważać różnice w jej wyglądzie, wskazując na dziwne elementy stylizacji i wyrażając swoje opinie.

Niektóre komentarze brzmiały gorzko, sugerując, że wybrany strój niekorzystnie wpłynął na figurę artystki.

Popularne wiadomości teraz

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Rany, Kozidrak strasznie wygląda. Ten strój tylko jej zaszkodził" - napisał jeden z internautów.

Inni zwracali uwagę na elementy wizerunkowe, takie jak peruka i ogólny wygląd.

"Zawsze skupiam się na tej przesuniętej peruce, ubiór też przytłaczający. Taki głos, taka legenda, trochę smutno" - komentowano.

Jednak nie wszystkie opinie były negatywne. Pośród lawiny krytyki pojawiały się komentarze podkreślające pozytywne cechy artystki.

"Beata piękna kobieta, ale troszkę 'opakowana' tym strojem. Mimo wszystko, świetna jak zawsze" - napisał jeden z fanów.

Inni dodawali humorystyczny akcent, sugerując, że Beata Kozidrak mogłaby być doskonałą stand-uperką.

Kwestie stylizacyjne i wyglądowe zawsze będą tematem dyskusji w przypadku osób publicznych. Mimo to, pozytywne komentarze również zalewały sieć, dowodząc, że Beata Kozidrak wciąż ma wiernych fanów, gotowych ją wspierać. Burza wokół internetowych opinii trwa, ale jedno jest pewne - artystka wzbudza silne emocje wśród swojego internetowego audytorium.

Pisaliśmy również o: Mąż zostawił mnie w ciąży i zniknął. Wrócił dopiero po 10 latach i powiedział co następuje, po czym przez długi czas nie znalazłam dla siebie miejsca

Może zainteresuje: Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? "Najpierw musi być decyzja"

Przypominamy o: W królestwie bieli i koronki. Katarzyna Cichopek przedstawia swój wybór sukni ślubnej