Moja siostra myślała, że uda jej się odzyskać męża i uratować rodzinę, ale okazało się, że on po prostu odszedł.

Przyjaciele powiedzieli jej, że zasługuje na coś lepszego i że nie powinna znosić niewierności męża, na co siostra odpowiedziała przez łzy, że nie chce niszczyć swojego małżeństwa, ponieważ mają dziecko.

Powiedziała mi, że jej matka wychowała ją w duchu, że powinna być posłuszna swojemu mężowi we wszystkim, podporządkować się mu, a jeśli zrobi coś złego, uśmiechnąć się i dać mu swoją miłość.

Mój mąż wyjechał w podróż służbową, przynajmniej tak twierdził, ale w rzeczywistości jechał na wakacje ze swoją kochanką.

Pomimo faktu, że moja siostra wiedziała o niewierności męża, postanowiła nie robić scen, a raczej otoczyć go miłością i uwagą.

Popularne wiadomości teraz

Spytam się mamy, czy naprawdę lubi żyć w bałaganie, a ona mi: "Nie wtrącaj się, gdzie cię nie proszą"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

Kiedy pobrali się po raz pierwszy, jej mąż był bardzo opiekuńczy, ale potem wzięła na siebie wszystkie obowiązki, ponieważ moja matka powiedziała, że to żona powinna wykonywać prace domowe, a nie mąż.

W rezultacie mąż zaczął spędzać więcej czasu z przyjaciółmi, wracać późno do domu, a potem zaczął mieć kochanki: jego żona i tak nie miała nic przeciwko temu.

I tak, kiedy wrócił z podróży służbowej, wypoczęty i opalony, jego żona wyglądała pięknie, miała nawet zrobioną fryzurę i posprzątany dom.

Mężczyzna nie podejrzewał, że jego żona przez cały czas czuła się bardzo źle: brała garściami tabletki na ból głowy. On tego nie widział, ale ona ukrywała swój ból, mówiąc, że jej mąż powinien zawsze widzieć ją dobrze wyglądającą.

Pewnego razu, gdy jej mąż zebrał gości, jego żona ugotowała wiele różnych pysznych potraw, a kiedy podała ostatnie danie, zemdlała; jej mąż zabrał ją do szpitala.

Powiedziano mu, że kobiecie nie zostało wiele czasu na życie, ponieważ znaleziono narośl, której nie można było usunąć chirurgicznie. Lekarz spojrzał na mężczyznę i powiedział, że albo jest ślepy, albo widzi wszystko, ale nie ma serca.

Minęło kilka dni i moja siostra zmarła, ale wciąż odchodziła z uśmiechem na twarzy.

Pisaliśmy również o: Wigilijne rozkosze z Magdą Gessler. Makowiec za fortunę i wyjątkowy barszcz wracają do oferty

Może zainteresuje: Marta urodziła dziewczynkę i chłopca, a kiedy została wypisana, przyniesiono do niej dwie dziewczynki

Przypominamy o: Sylwia Peretti w wyjątkowy sposób uczciła pamięć syna. "Każdego dnia jadę do Patryka"