Dzwoniła jego córka. Głos córki przywrócił Andrzeja do rzeczywistości. Wołała go na obiad. Andrzej wszedł do kuchni i zobaczył przy stole szczupłego chłopca.

Natalia nakrywała do stołu. Przedstawiła Igorowi swojego ojca. Studiują razem w instytucie...

Po obiedzie Lisa powiedziała ojcu, że jest w ciąży i wkrótce odbędzie się ich ślub. Wiedziała, że ojcu trudno będzie zaakceptować tę sytuację, ale nie mogła trzymać go w niepewności.

Po przeproszeniu Igora poszła do ojca. Andrzej wrócił do swoich wspomnień.

Był w niej zakochany. Miała piękne imię. Nie odważył się z nią spotkać; potem się wyprowadziła. Po jakimś czasie dowiedział się, że Vivien już tam nie ma. To był cios dla Andrzeja.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Często odwiedzał jej grób i przynosił kwiaty. Czasami widział kobietę, która przychodziła zobaczyć się z Vivien, czekał, aż odejdzie, a potem szedł na grób.

Pewnego dnia w końcu spotkali się twarzą w twarz. Od razu się domyślił.

To była jego własna siostra, Vivien. Wyglądała dokładnie jak ona.

Andrzej zaniemówił. Patrząc na kobietę, mężczyzna zdał sobie sprawę, że widzi w niej Vivienne, to samo spojrzenie, te same ukochane oczy.

Andrzej zalał się łzami. Natalia usiadła obok niego i objęła go ramieniem, po czym zaprosiła do swojego domu, uprzejmie częstując herbatą.

Przez cały wieczór nazywał ją Vivien, nie zdając sobie z tego sprawy.

A potem padł na kolana i poprosił ją o rękę. O dziwo, Natalia zgodziła się. Wkrótce zaszła w ciążę, a Andrzej był przeszczęśliwy. Urodziła się dziewczynka, z oczami dokładnie takimi jak Viviene.

Rodzice nadali jej imię Katarzyna. Po piętnastu latach szczęśliwego życia rodzinnego Natalia odeszła. Minęło kilka lat, ale ból po stracie nie ustąpił...

Wkrótce Katarzyna urodziła dziewczynkę. Andrzej poprosił ją, by dała córce na imię Natalia. Katarzyna się zgodziła. Na twarzy Andrzeja w końcu pojawił się uśmiech, rozmarzony uśmiech, a w jego oczach pojawiło się życie.

Pisaliśmy również o: Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Może zainteresuje: Z nastolatki w domu Wielkiego Brata do babci. Nowe życie Karoliny z 'Big Brothera'"

Przypominamy o: Syn uciekł z domu, ponieważ wstydził się wad swojej matki. Dopiero gdy odeszła, chłopiec poznał prawdę o swojej matce i był załamany