Niestety uległa wypadkowi samochodowemu i nie udało się jej uratować. Jej syn został sam z dwójką małych dzieci, zaczął pić i stracił pracę.

Otrzymaliśmy pomoc od państwa dla dzieci, a rodzice sprawcy zdarzenia postanowili nam pomóc i zaoferowali pewną kwotę pieniędzy na utrzymanie dzieci do czasu osiągnięcia przez nie pełnoletności.

Udało nam się wyjść z tej sytuacji, a rok później mój syn poznał inną kobietę i znalazł w niej pocieszenie.

Szczerze mówiąc, od początku byłem przeciwny temu związkowi. Na pierwszym spotkaniu wydawała się najemnikiem i złem. Nie lubiła też dzieci swojego syna.

Ale syn był zakochany, więc nawet mnie nie słuchał i ożenił się z nią.

Popularne wiadomości teraz

"Moja siostra planuje szóste dziecko: Może nadszedł czas, aby zatrzymać się, pomyśleć o sobie i zadbać o te, które już ma"

"Dzięki mojej matce mam teraz trzecią żonę. Nie wpuszczam jej do domu. Mam już dość tej kontroli"

"Moja teściowa zniszczyła moje małżeństwo, a teraz prosi o pozwolenie na widzenie się z jej wnukami: ma odwagę"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

Gdy nowożeńcy zaczęli mieszkać razem, zaczęłam zauważać cuda w zachowaniu dzieci.

I wtedy sąsiadka mojego syna zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ciągle słyszy krzyki z ich domu, a moja synowa podnosi głos na dzieci, na przykład z powodu porozrzucanych zabawek. Wiedziałam, że macocha znęca się nad wnukami.

Dzieci stały się wycofane, uśmiech zniknął z ich twarzy. Aż pewnego dnia zdecydowałam się na niezapowiedzianą wizytę, żeby przyłapać je na gorącym uczynku i zobaczyłam dzieci siedzące cicho na kanapie.

Widać było, że młodsze z nich ostatnio dużo płakało, a jego twarz była czerwona. -"Zabieram je do siebie.

Wieczorem zadzwonił mój syn, krzycząc do telefonu, pytając, dlaczego doprowadziłam jego żonę do płaczu. "Chcesz tylko pieniędzy!" - powiedział, sugerując, że chcę przejąć wypłatę zasiłku dla dzieci.

Nie było sensu tłumaczyć, że dzieci cierpią psychicznie, syn nadal mi nie wierzył. To jest ich problem. Zamierzam chronić moje wnuki do końca.

Pisaliśmy również o: "Zgadnij co." Głos Anny przeszedł przez telefon, brzmiąc bardziej wesoło niż zdenerwowany. "Rzucił mnie przez barszcz"

Może zainteresuje: Zięć zapomniał telefon z domu. A potem otrzymał SMS-a od córki. Byłem podekscytowany. "Wszystko przeleciało mi przed oczami"

Przypominamy o: Katarzyna zostawiła męża dla sąsiada. Nie zamierzała mu więcej wybaczać. "Bóg jest jego sędzią, niech ukara go sam"