Siedzieli w kawiarni i długo rozmawiali. Lisa źle się czuła z tą wiadomością, ale postanowiła obserwować mężczyznę i nic mu nie mówić. Lisa była bardzo zdenerwowana.

Jej przyjaciółka zalewała się łzami, nawet po rozwodzie przychodziła do niej, żeby się wypłakać, a Lisa ją uspokajała, jej mąż Andrzej też ją uspokajał, mówiąc, że znajdzie kogoś lepszego niż jej były mąż.

"Pewnie miał na myśli siebie" - pomyślała Lisa. "A jej przyjaciółka Joanna była bardzo piękną dziewczyną, bardzo łatwo było się w niej zakochać. Pracowała w biurze podróży, dobrze zarabiała, miała mieszkanie i samochód, jeździła na wakacje do różnych krajów.

Lisa zawsze podziwiała swoją przyjaciółkę i zrobiła to dla niej. Okazało się, że miała romans z jej mężem.

Zbliżała się rocznica Lisy i zaprosiła wszystkich swoich przyjaciół, w tym Joannę. Powiedziała jej, żeby przyprowadziła męża, jeśli go ma, ale Joanna powiedziała, że nie chce go jeszcze przyprowadzać, to jeszcze nie czas.

Popularne wiadomości teraz

"Dzięki mojej matce mam teraz trzecią żonę. Nie wpuszczam jej do domu. Mam już dość tej kontroli"

"Mój mąż odmówił zarejestrowania mnie w mieszkaniu, ale nie odmówił zarejestrowania przyjaciela: oczywiście, że mu ufa"

"Zakochałam się w moim kierowcy w wieku 50 lat. Nie sądziłam, że to możliwe, ale mam męża"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

Lisa pomyślała więc, że to musi być jej mąż i dlatego nie mogła przyjść z nim na rocznicę. Lisa starała się znaleźć dowody ich romansu przed rocznicą, więc potajemnie zajrzała do telefonu męża.

Ale nie znalazła tam żadnych dowodów. A chciała ich zdemaskować właśnie podczas uroczystości. Zostało tylko kilka dni. Jej mąż odebrał telefon, powiedział, że musi iść do pracy i wyszedł. Podejrzewała, że kłamie i postanowiła to sprawdzić.

Spotkał Joannę w kawiarni. Podeszła do nich i powiedziała, że już wszystko wie - Ale skąd wiedziałeś? - Mężczyzna był zaskoczony - Dobrzy ludzie mi powiedzieli.

- Więc niespodzianka nie zadziałała - dlaczego nie? Było bardzo udane. Nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że mi to zorganizujesz - No, skoro już przyszedłeś, to zobacz.

To jest hotel, w którym spędzimy trzy tygodnie. Marzyłeś o wyjeździe do Tunezji. Więc kupiłem vouchery, chciałem zrobić ci niespodziankę w rocznicę. Lisa nie wiedziała co powiedzieć, było jej wstyd, że tak pomyślała o swoim mężu i najlepszej przyjaciółce.

Jej przyjaciółka wychodziła za mąż za faceta, którego poznała w pracy. Pojechali na wakacje, a Lisa zaskoczyła tam swojego męża. Była w ciąży. Dowiedziała się o tym rano. Tunezja dała im dziecko, na które czekali tyle lat. Marzenia się spełniają.

Pisaliśmy również o: Długo wyczekiwany moment. Doda publicznie pokazała swoje szczęście. "Сiążowy brzuszek" w centrum uwagi

Może zainteresuje: Para już od dawna nie żyła jak mąż i żona. Wszystko szło w kierunku rozwodu, aż pewnego dnia Julia weszła do kuchni

Przypominamy o: Łzy i wzruszenie na pożegnaniu Krzysztofa Respondka. Poruszające chwile, które trudno zapomnieć