Anna Maria zyskała ogromną popularność i sympatie widzów. Ostatnio w jej życiu wydarzyło się wiele bardzo przykrych sytuacji. Nie każdy człowiek byłby w stanie stawić im czoło. Anna Maria jednak się nie poddaje.

Takich gestów nam trzeba. Ratownicy zamówili jedzenie na wynos. Dostali wzruszający paragon

Mimo iż jej praca zawodowa wymaga surowości i dyscypliny to wielu kojarzy się z sympatycznym i ciepłym uśmiechem. Przyjaciele mówią że jest zawsze gotowa by pomoc. Kojarzy się z dobrocią i empatia. Jednak to jak ostatnio doświadcza ją życie załamałoby niejednego.

Niedawno Anna Maria pochowała swojego ukochanego męża, z którym spędziła prawie pol wieku. Byli nie tylko zgodnym małżeństwem, ale przede wszystkim najlepszymi przyjaciółmi. Spędzili ze sobą wiele pięknych chwil. To był cios prosto w serce. Anna straciła najbliższą osobę...

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Lara Gessler opowiada o relacjach swojej matki z pierwszym mężem. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Po śmierci ukochanego męża, sędzina musiała pożegnać się ze swoja mama

To niestety nie był koniec jej zmartwień. Niedługo po śmierci męża i mamy, Anna Maria stoczyła walkę o swoje życie i zdrowie. Trafiła do szpitala z diagnoza guza mózgu. Przeszła wielogodzinna, bardzo skomplikowaną operacje ratującą życie!

Dziś Anna Maria próbuje odzyskać równowagę, Postanowiła zrobić mały rachunek sumienia...

Gorsze chwile mam codziennie. Dziś wiem, że czas nie goi ran. Pamiętam, kiedy odchodziła moja mama. Sądziłam akurat jakąś dużą sprawę gospodarczą w Łodzi i nie miałam chwili na rozmowę z nią. Od tamtego momentu starałam się każdemu mówić: "Traktuj bliskich tak, jakby następnego dnia mieli odejść". Sama o tym zapominałam. Dzisiaj pozostało tyle niewypowiedzianych słów. To boli, bo najbardziej doskwierają wyrzuty sumienia

Mimo iż w jej życiu wydarzyło się ostatnio wiele przykrych rzeczy ona nie traci pogody ducha i mimo wszystko stara się optymistycznie patrzeć w przyszłość!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com