Ilona Felicjańska i Paul Montana od jakiegoś czasu tworzyli świętną parę w polskim show-biznesie. Po długim związku organizowali piękną ceremonię ślubną w Londynie. I wydawało się, że miłość u nich nigdy nie zniknie. Natomiast całkiem niedawna dowiedzialiśmy się o tym, ze Felicjańska i Montana się rozstają. Modelka w rozmowie z SuperExpressem powiedziała takie słowa: "Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć. Tak boleć, jak ta". 

Maja Hyży urodziła! Na świat pojawiła się dziewczynka Tosia

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Teraz sam Paul Montana powiedział swoją prawdę tego, co stało prawdziwą przyczyną rozwodu z Iloną Felicjańską. Dla portalu Pomponik gwiazdor powiedział:

Ilona to superinteligentna, genialna kobieta. Kocham ją, ale dla jej dobra odchodzę. Z bólem serca -powiedział Paul Montana.

Tak samo zdradził to, co stało przyczyną rozwodu:

Jest cudownie przez pewien czas, a potem dzieje się to, co się dzieje. Przy czym żadne wielkie rzeczy nas nie dzielą, w sumie to są bzdury. Wie pani, o co teraz poszło? Pokłóciliśmy się o zupę! Ale tak naprawdę Ilonie chodziło o to, że nie została zaproszona na pogrzeb mojego wujka z Ameryki. W mojej rodzinie Ilona jest persona non grata, bo mówiła i robiła dziwne rzeczy, choć z dobrymi intencjami. Nie winię jej za to absolutnie, ale wiadomo, że to są dwie różne osoby: jedna trzeźwa, druga po alkoholu.

Agata Duda tłumaczy się z 5-letniego milczenia. Czy podczas nowej kadencji się to zmieni?

Mowa też była i o alkoholu:

Obydwoje pijemy za dużo. Tylko że ja mogę przez trzy miesiące nie pić. A Ilona? Nie mogę powiedzieć, że się upija bardzo, ale pije. I wtedy nieprzyjemne rzeczy są mówione... -powiedział.

Natomiast alkohol nie stał kluczowym powodem rozwodu, dość często Felicjańska spominala byłych partnerek Montany, z którym on nadał się komunikuje:

Ilona nie może znieść tego, że się przyjaźnię z moimi byłymi. Nie pomaga tłumaczenie, że to są starsze panie. Moja poprzednia partnerka była o osiem lat starsza! Młode dziewczyny są nie dla mnie -powidział na koiec Paul Montana.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com