Blanka Lipińska obecnie jest znaną w całej Polski. Swoją popularność zdobyła po tym, jak napisała romantyczną opowieść, która nazywa się "365 dni". Z tego pojawił się film, którego oglądali większość Polaków. Lipińska ma naprawdę wielki sukces w polskim show-biznesie. No i nie zapomina o swoim prywatnym życiu. Blanka Lipińska znajduje się w związku z polskim gitarzystą Baronem. 

Radosław Majdan o chrzcinach syna Henryka. Całkiem tego nie akceptuje. Dlaczego?

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

22 lipca Lipińska obchodzi swoje 35. urodziny. Jest czym się pochwalić. Ma udaną karierę i życie prywatne. Ale to wcale nie wszystko. Widać, że Blanka Lipińska nie zamierza siedzieć na jednym miejscu. Z okazji swoich urodzin, gwiazda udostępniła zdjęcie, gdzie podzieliła się radosną wiadomością.

Dziś moje 35 urodziny 🎉A wczoraj dałam sobie najlepszy prezent jaki mogłam 🎁 Podpisałam umowę z Kimberly Whalen, międzynarodową Agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie reprezentować mnie na całym świecie 🌍✨🙏🏼 Tym samym rozpoczęłam zagraniczną ekspansję powieści 365dni 💪🏼 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BLANIU 🥂 Życzę sobie aby siła moich afirmacji nigdy nie zmalała, bym spokojna i pewna patrzyła w przyszłość, bym nigdy nie stała się kimś innym niż sobą...💯lat -napisała Blanka Lipińska na swoim Instagram. 

View this post on Instagram

Dziś moje 35 urodziny 🎉 A wczoraj dałam sobie najlepszy prezent jaki mogłam 🎁 Podpisałam umowę z Kimberly Whalen, międzynarodową Agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie reprezentować mnie na całym świecie 🌍✨🙏🏼 Tym samym rozpoczęłam zagraniczną ekspansję powieści 365dni 💪🏼 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BLANIU 🥂 Życzę sobie aby siła moich afirmacji nigdy nie zmalała, bym spokojna i pewna patrzyła w przyszłość, bym nigdy nie stała się kimś innym niż sobą...💯lat ! ⭐️ ⭐️ ⭐️ Today is my 35th birthday 🎉 And yesterday I gave myself the best gift I could ever dream of 🎁 I signed a contract with Kimberly Whalen, an international agent from the US who will represent me around the world 🌍✨🙏🏼 Therefore, I started the international expansion of the novel "365 days" 💪🏼 ALL THE BEST BLANIA 🥂 I wish that the strength of my affirmations will never diminish, that I will look calmly and confidently into the future, that I will never become someone else than myself ... Happy Birthday! 🎂

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Kate Middleton udostępniła nowe zdjęcia księcia Jerzego z okazji jego 7. urodzin

Pod postem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy od internautów. My to też dołączamy się i życzymy Blance wszystko to, co jest najlepsze!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com