Ania Przybylska była jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Grała w serialu "Złotopolscy". W 2000 zagrała w filmie Sezon na leszcza. W latach 2003–2011 dostała rolę dr Kariny w sitcomie Daleko od noszy. Niestety życie Przybylskiej okazało się zbyt krótkie. Zmarła ona w 2014 roku. Miała jedynie 36 lat. 

Ania Przybylska zdąrzyła zbudować nie tylko świętną karięre, a i piekną rodzinę. Z polskim sportowcem Jarosławem Bieniukiem tworzyli świętną parę. Owocem ich związku stała trójka wspaniałych dzieci: Oliwia, Szymon i Jaś. Mało kto wie o tym, że z Jarosławem Bieniukiem Ania nie była zamężna. Chociaż w jej życiu kiedyś był jeden ślub. Pierwszy mąż Przybylskiej to tenisista Dominik Zygra. 

Ania Przybylska z pierwszym mężem

Kiedy Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? W serialu zaszły zmiany, które nie spodobały się aktorce

Z nim Ania pobrała się 24 czerwca 2000 roku po 9 miesięcach znajomości. Ceremonia odbyła się w kościele pw. Ducha Świętego przy ulicy Zielonej na Gdyni Oksywie. Ania wtedy miała na sobie białą, długą suknię. W rękach trzymała wiązankę z białych róż i nie miała welonu. Natomiast po ślubie bajka się skończyła. Siostra aktorki w jednym z wywiadów zdradziła, że para często się klociła.

Popularne wiadomości teraz

Niepokojące informacje. Ciężarna Małgorzata Tomaszewska źle się poczuła w nocy

Katarzyna Dowbor wraca do kultowego programu? Sensacyjne wieści z decyzją

Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie

Oni, już czekając na ten ślub, dość często się kłócili. I to dosłownie o wszystko, o najmniejsze bzdury. To nie miało racji bytu, absolutnie

Ania Przybylska i jej pierwszy mąż Dominik Zygra

W jakimś momencie Ania Przybylska zrozumiała, że chce rozwodu. Mąż zaczał ograniczać jej rozwój kariery. Przyjaciółka i agentka aktorki, Małgorzata Rudowska, wyznała:

W pewnym momencie zaczęło się to, co w poprzednim związku - ingerencja partnera w karierę Ani, jej rozwój, możliwości. Pamiętam, jak kiedyś Ania miała jechać do Warszawy na premierę filmu, w którym grała, ale przyleciała do mnie z płaczem, że chyba nie pojedzie, bo mąż się nie zgadza

Edyta Górniak jednak nie nagra piosenki z Zenkiem Martyniukiem. Padł mocny argument

Po kilku miesiącach rozstania, Przybylska poznała Jarosława Bieniuka. Właśnie z piłkarzem Ania odnałazła wielką miłość. Ale niestety para nie zdąrzyła stanąć na ślubnym kobiercu.

Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com