Ania Przybylska była jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Grała w serialu "Złotopolscy". W 2000 zagrała w filmie Sezon na leszcza. W latach 2003–2011 dostała rolę dr Kariny w sitcomie Daleko od noszy. Niestety życie Przybylskiej okazało się zbyt krótkie. Zmarła ona w 2014 roku. Miała jedynie 36 lat. 

Ania Przybylska zdąrzyła zbudować nie tylko świętną karięre, a i piekną rodzinę. Z polskim sportowcem Jarosławem Bieniukiem tworzyli świętną parę. Owocem ich związku stała trójka wspaniałych dzieci: Oliwia, Szymon i Jaś. Mało kto wie o tym, że z Jarosławem Bieniukiem Ania nie była zamężna. Chociaż w jej życiu kiedyś był jeden ślub. Pierwszy mąż Przybylskiej to tenisista Dominik Zygra. 

Ania Przybylska z pierwszym mężem

Kiedy Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? W serialu zaszły zmiany, które nie spodobały się aktorce

Z nim Ania pobrała się 24 czerwca 2000 roku po 9 miesięcach znajomości. Ceremonia odbyła się w kościele pw. Ducha Świętego przy ulicy Zielonej na Gdyni Oksywie. Ania wtedy miała na sobie białą, długą suknię. W rękach trzymała wiązankę z białych róż i nie miała welonu. Natomiast po ślubie bajka się skończyła. Siostra aktorki w jednym z wywiadów zdradziła, że para często się klociła.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Agata Duda ma powód do radości. Posypią się gratulacje

Oni, już czekając na ten ślub, dość często się kłócili. I to dosłownie o wszystko, o najmniejsze bzdury. To nie miało racji bytu, absolutnie

Ania Przybylska i jej pierwszy mąż Dominik Zygra

W jakimś momencie Ania Przybylska zrozumiała, że chce rozwodu. Mąż zaczał ograniczać jej rozwój kariery. Przyjaciółka i agentka aktorki, Małgorzata Rudowska, wyznała:

W pewnym momencie zaczęło się to, co w poprzednim związku - ingerencja partnera w karierę Ani, jej rozwój, możliwości. Pamiętam, jak kiedyś Ania miała jechać do Warszawy na premierę filmu, w którym grała, ale przyleciała do mnie z płaczem, że chyba nie pojedzie, bo mąż się nie zgadza

Edyta Górniak jednak nie nagra piosenki z Zenkiem Martyniukiem. Padł mocny argument

Po kilku miesiącach rozstania, Przybylska poznała Jarosława Bieniuka. Właśnie z piłkarzem Ania odnałazła wielką miłość. Ale niestety para nie zdąrzyła stanąć na ślubnym kobiercu.

Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com