Anna Przybylska to była jedna z najbardziej popularnych i utalentowanych aktorek w Polsce. Zmarła ona dość wcześnie. Miała jedynie 36 lat. Przyczyną śmierci stała guza trzustki. Przybylska zostawiła po sobie trójkę dzieci, których urodzila w związku z Jarosławem Bieniukiem. Starsza córka Oliwia teraz robi pierwsze kroki w show-biznesie. Dziewczynka, jak i jej mama, zajmje się modelingiem, a od niedawna spróbowała siebie i w aktorstwie.

Anna Przybylska

Danuta Martyniuk wspomina swoją byłą synowę. "Nazywała mnie mamą"

Reżyser Radosław Piwowarski tus po śmierci Przybylskiej postanowił nakręcić o niej film. Jeszcze 6 lat temu ruszyli wstępne pracy. Teraz reżyser wrócił się ponownie do tgo pomysłu. Czy Oliwia Bieniuk zagra swoją mamę?

Lara Gessler wzięła ślub? Restauratorka pochwaliła się zdjęciem w białej sukience

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Teraz to już nie wiem, czy taki film kiedykolwiek powstanie. Gdyby to była biografia, uważałbym za niezwykle ryzykowne, obsadzenie córki w roli Ani. Wiem, że pół Polski chciałoby to zobaczyć, ale ja bym się nie odważył. Może gdyby to był film inspirowany tą historią, taki o kopciuszku z Wybrzeża, którzy przyjechał do Warszawy i na którego punkcie wszyscy oszaleli, to wtedy tak. Jeśli okazałoby się, że Oliwka ma tylko 50 proc. talentu mamy, to i tak by wystarczyło – zdradził Piwowarski w rozmowie z „Flesz”.

View this post on Instagram

fioletowo trochę🧞‍♀️

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🤖 (@oliwia.bieniuk) on

Kolejne niedomaganie Anny Przybylskiej. Anna Przybylska była jedną ze znanych i bardzo utalentowanych polskich aktorek. W 1997 roku zadebiutowała postać „Suczki” w filmie Radosława Piwowarskiego Ciemna strona Wenus z 1998. Grałą w takich filmach, jak "Sezon na leszcza", "Złotopolscy", "Lokatorzy". Aktorki nie stało w 2014 roku, zmarła ona w rezultacie choroby onkologicznej. Miała guzę trzuski. Po sobie zostawiła trójkę dzieci, których urodziła w związku z polskim piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com